Mürekkep Kartuşu ve Toner Kartuşunun Geri Dönüşümü..?

Kaynak belirtilmedi

Çöpe atılan yazıcı ürünleri düzenli depolama alanlarında ciddi bir sorundur. Her yıl 1 milyondan fazla kullanılmış kartuş atılır! Değiştirilen Toner ve Kartuşlardan çok fazla atık çıkmaktadır.Çıkan atıklar  bakir malzemelerden yapıldığında – yüz binlerce ton – ve bu atık için iyi para ödersiniz. Ama endişelenmeyin  Mürekkep kartuşu geri dönüşümü ile tasarruf edebilirsiniz ve toner kartuşu geri dönüşümü ile çevreye yardımcı olabilirsiniz.

Nereden başlamalıyım?

Geri dönüşüm şirketlerine postalamak için gerekli kartuş sayısını biriktirmek zaman alabilir. Kartuşları biriktirip geri dönüştürücüye göndermeniz yerine, bunları yerel olarak bir yere götürmenizi ve size uygun bir şekilde geri dönüştürmenizi öneririz. Toplulukta kullanılmış Mürekkep ve Toner kartuşlarını geri alan birçok yer olduğunu tespit ettik. Size en yakın tesisi aramak yerine bizlere mail atmanız yeterli.Adresinizden Toplamış olduğunuz Toner ve Kartuşlarınızı alabiliriz. Toner ve Kartuşlarınızı bizlere teslim ederek Ülke Ekonomisine  katkıda bulunmuş olursunuz.Geleceğimiz için hiçbir şeyi boşa harcamayalım.

Mürekkep ve toneri neden geri dönüştürmeliyim?

Mürekkep kartuşlarını geri dönüştürdüğünüzde, yeni bir yazıcı almayı genellikle sahip olduğunuzdan mürekkep satın almaktan daha ucuz hale getiren üreticilerin tuzağından kaçınırsınız. Mürekkep Kartuşlar ve Tonerleri  geri dönüştürdüğünüzde, her biri ortalama 25,00  TL  malzeme olan kaynaklardan tasarruf edersiniz.

Yeniden üretilmiş kartuşlar (basit yedeklerin aksine) yüksek kaliteli ürünler olarak başlar. Kuru olduklarında ve yeniden üretime gönderildiklerinde, kartuşlar sökülüp incelenir. Aşınmış bileşenler değiştirilir ve kartuşlar, ilk üretildikleri gibi yeniden monte edilir, doldurulur ve denetlenir. Bu, toner kartuşlarını geri dönüşüm ve mürekkep kartuşlarını akıllı bir şekilde geri dönüşüm yapmış oluruz.

Yazıcı kartuşu geri dönüşümü size para kazandırır, çünkü yalnızca aşınma ve yıpranmaya maruz kalan bileşenler yeni parçalarla değiştirilir; kartuşun ana gövdesi birkaç kez tekrar kullanılabilir. Vicdanlı geri dönüşüm ve yeniden üretilmiş kartuşların satın alınması nedeniyle, Hurdaprinter  size geri dönmek için çok fazla tasarruf sağlar.

www.hurdaprinter.com

Hurda Printer
Geridönüşüm Hizmetleri
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Spot Kartuş-Spot Toner alımı
Sonraki
Çevreye Yardım için Geri Dönüşüm İpuçları..?

Çevreye Yardım için Geri Dönüşüm İpuçları..?

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı. Hemen yazmaya başla
Mart ayı blog yarışması başladı
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.