MERHABA KOOPLOG

Merhaba öncelikle bu benim ilk yazım o yüzden biraz acemice olabilir. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. 11.sınıf meslek lisesi öğrencisiyim ve ders notlarım da düşük olan sürekli dışarılarda gezen okulu takmayan ve ders kitabı yüzü açmayan bir öğrenci tipiydim taa ki bu yıla kadar. Hayatta asla pişman olacağınız şeyler yapmayın. Şuan tek hedefim Boğaziçi Üniversitesi /Psikoloji Bölümü ..

Derslere dair hiç temelim yoktu ve herşeye en baştan başladım diğer öğrenciler günde  3-4  saat çalışıyorsa ben günde en az 6 saat çalışıyorum ve meslek lisesinde ders saatleri azltılıp meslek derslerine ağırlık veriliyor. Ama benim hayalim meslek lisesi bitirip normal bir vatandaş olmak değil. Zamanında boşladığım günlere sayıyorum bunları da

 Biliyorum çok zor belki bazılarınız imkansız diyecek ama ben hayallerimi gerçekletirebilmek için uan elimden gelen herşeyi yapıyorum ve hedeflerime giden yolda önüme ne kadar engel çıkarsa çıksın pes etmeyeceğim.

KENDİME NOT,

Umarım 1 buçuk yıl sonra hayallerine ulaşmış bir şekilde burada olursun ve insanlara ben zoru başardım çok emek verdim ve karşılığını aldım dersin.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.