Merhaba herkese

Buralara uzun zamandır ertelediğim bir şeyi gerçekleştirmenin vermiş olduğu mutlulukla giriş yapıyorum. Aslında şu aralar çok mutlu ve huzurlu olduğum söylenemez ama buraya da bunun için geldim zaten her kafa yorgunluğunda not defterime yazdığım şeyleri buraya yazmaya anlatmaya geldim artık belli yaştan sonra not defterine yazmak kafamı boşaltmamaya başladı çünkü. 

   Biraz kendimden bahsedersem üniversite öğrencisiyim hukuk okumaya çalışıyorum başarabilirsem 2 sene sonra profilime avukat yazısını eklerim kendimden bahsederken ilk olarak okuduğum bölümü söylemem aslında hayatımı okulumu temel alarak yaşadığımın kanıtı hep hayatı boyunca ders çalışan insanlardan oldum sadece sorumlularına önem verip isteklerini yaşça küçükken bile erteleyen biri, şuan bu konuya girmemeliyim zaten ayrıca yazmayı düşünüyorum çünkü fazlaca tecrübeliyim. 

  Burası nasıl bir platform şuan pek bir bilgim anlık hevesle geldim buraya belki de şuan yazdığım şeyin giriş yazısıyla alakası yok ama ön bilgisiz yargısız yazmam daha hoş bence bakalım neler yaşıcam belki bu yazıyı yayımladıktan sonra unutucam sadece bu yazıyla kalıcak bu hesap ama bu şuan kafamı boşaltmam bile çok iyi geldi temennim koşuşturmalı hayatımda buraya yazacak zaman ayırmam, umarım başarabilirim. 

İşte giriş yazımı yazmış oldum hiç düzeltmeden tekrar okumadan atıcam bunu rastgele olan şeyleri sevdiğim için 

okur

Yazar: Daisylook

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Teşekkürler öncelikle, Yazıda bahsettiğim gibi yazıyı yazdıktan sonra varlığını yaşam koşuşturmasından unuttuğumdan biraz geç gördüm yorumunuzu, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim tekrardan ☺️