Merhaba, Buralarda Yeniyim.

Öncelikle nasıl bir blog olmalı tam emin olduğum söylenemez. Bu yüzden gündelik yaşantımdan bahsedip, ufak tefek tüyolar eşliğinde değinmek isteyeceğim konulara değineceğim.

Şu sıralar yaşantımın bu zamana kadar olan kısmında atlattığım en zor zamanları atlatıyorum. Öğrenci olmamdan ötürü, binlerce proje, ödev ve tezlerin yanı sıra sınavlarla da mücadele etmeye çalışıyorum.

Dürüst olmak gerekirse, yarın önemli bir sınavım olmasına rağmen saatlerdir ya bir şeyler karalıyor ya da bir şeyler seyrediyorum. Boş geçmese de vakitlerim yarın ki sınava hazırlık yapmıyorum ve sınavımın kötü geçeceğine adım kadar eminim. Bu yaptığımın doğru olmadığını başta ben de olmak üzere herkes biliyor fakat kılımı dahi kıpırdatasım gelmiyor…

Sosyal yaşantım pek olmasa da olan tarafı da sınavlar yüzünden kısıtlanmış durumda, moral bozucu. Buraya her gün bir şeyler yazabilir miyim, bilemiyorum ancak bir hevesle başladığım işi ilerletmeye çalışacağım boş vakitlerimde. Amacından saparak kullanmak gibi bir amacım yok, umarım öyle yapmıyorumdur. Bugünlük bu kadar yeterli olsa gerek, şimdiden hepinize tatlı rüyalar. 

okur

Yazar: siyâh.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.