Yeni Bir Adam Olarak!

Büyük bir kızgınlık var içimde, dindiremediğim, bastırmakta zorlandığım bir kızgınlık. Nedenini dahi bilemiyorum artık! Belki de tüm yaşadıklarımın bir birikmesidir bu, emin değilim ama büyük bir kızgınlık var içimde işte! Rahatsız eden, varlığını sürekli hissettiren ve asla yok olmayan!

Tahammül dahi edemiyorum kendime! Varlığım bile sinirlenmeme, içimdeki ateşi harmanlamaya yetiyor! Durduramıyorum bu durumu, sakinleştiremiyorum kendimi, büyük bir nefretle bakmaya devam ediyorum etrafıma!                                               

Bağırmak geliyor içimden, boğazım acıyıncaya kadar, bitap düşünceye kadar bağırmak… Ve bir yerleri yumruklamak… Tüm hırsımdan kurtulana kadar yumruklamak istiyorum bir yerleri…

Sonrasında yeni biri olarak tekrardan doğmak istiyorum. Hiçbir şey yaşamamış bir adam olarak gezmek istiyorum sokak aralarında. İlk defa görüyormuş gibi büyük bir heyecanla izlemek istiyorum güneşin batışını sahilde!                            

Nefesim ve kelimelerim tükeninceye kadar konuşmak istiyorum arkadaşlarımla. Tüm bu olup bitenleri anlatmak istiyorum onlara. Kahkahalarımın onların kahkahalarıyla karışmasını istiyorum.              

Ben yeni bir adam olarak tekrardan doğmak istiyorum!                                       

Do
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hayvanlar hakkında bilgiler
Sonraki
Distopya nedir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.