Yeni Bir Adam Olarak!

Büyük bir kızgınlık var içimde, dindiremediğim, bastırmakta zorlandığım bir kızgınlık. Nedenini dahi bilemiyorum artık! Belki de tüm yaşadıklarımın bir birikmesidir bu, emin değilim ama büyük bir kızgınlık var içimde işte! Rahatsız eden, varlığını sürekli hissettiren ve asla yok olmayan!

Tahammül dahi edemiyorum kendime! Varlığım bile sinirlenmeme, içimdeki ateşi harmanlamaya yetiyor! Durduramıyorum bu durumu, sakinleştiremiyorum kendimi, büyük bir nefretle bakmaya devam ediyorum etrafıma!                                               

Bağırmak geliyor içimden, boğazım acıyıncaya kadar, bitap düşünceye kadar bağırmak… Ve bir yerleri yumruklamak… Tüm hırsımdan kurtulana kadar yumruklamak istiyorum bir yerleri…

Sonrasında yeni biri olarak tekrardan doğmak istiyorum. Hiçbir şey yaşamamış bir adam olarak gezmek istiyorum sokak aralarında. İlk defa görüyormuş gibi büyük bir heyecanla izlemek istiyorum güneşin batışını sahilde!                            

Nefesim ve kelimelerim tükeninceye kadar konuşmak istiyorum arkadaşlarımla. Tüm bu olup bitenleri anlatmak istiyorum onlara. Kahkahalarımın onların kahkahalarıyla karışmasını istiyorum.              

Ben yeni bir adam olarak tekrardan doğmak istiyorum!                                       

yazar

Yazar: Do

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum