Maltese Terrier Yavru Köpek Eğitimi!

Yavru maltese terrier cinsi köpekler ev ortamında yaşam standartlarına kolaylıkla uyum sağladığı için günümüzde en çok sahiplenilen bir ırk haline gelmiştir. Köpeğinizle iyi iletişim kurmak daha konforlu bir birliktelik sağlamak için belirli komutları yerine getirme, iletişim kurma gibi önemli konularda eğitim aldırmanız gerekebilir. Çok akıllı ve zeki olan bu ırk yavruluk döneminde aldığı eğitimi hızla kavrayacak ve hiç zorlanmayacaktır. Maltese Terrier Eğitimi 3 aylıkken başlar.

Yavru Maltese Terrier  Hangi Eğitimleri Alabilir?

  Maltese terrier ırkına verilen eğitim şunlardır;

Yavru Maltese Terrier Tuvalet Eğitimi

Yeni sahiplendiğiniz yavru köpeğinize verilmesi gereken ilk eğitim tuvalet eğitimidir. Köpeklerde Tuvalet alışkanlığı yalnız dışkılamayı kontrol etmekle kalmayı köpeğinizin beslenme düzenini ve bununla birlikte kas yapısını da geliştirecektir. Yavru Maltese Terrier Tuvalet Eğitimi ile ev içerisinde sizin belirlediğini bir bölüme Pet diye tabir edilen köpek tuvalet kâğıdına yapması mümkün hale gelecektir. Bu da köpeğinizin sağlığı ve sizlerin huzuru için çok daha iyi olacaktır 

Yavru Maltese Terrier  İtaat Eğitimi

Köpeklerde en çok rastlanılan sorunlardan biride köpeğiniz ile yaşanan iletişimsizliktir. Bu durum köpeğinizden kaynaklı bir sorun değildir. Çünkü köpeğiniz size ve hayatınıza göre şekil almaktadır. Aşırı enerjik ve sürekli egzersiz yapmak isteyen bu canlılar için en uygun eğitim Yavru Maltese Terrier Temel İtaat Eğitimidir. Bu eğitimde köpeğinizin sizinle birlikte sol tarafınızda sizi çekiştirmeden yürüyecek ve sizin önünüze geçmeyecektir. Bu eğitim içerisinde bulunan Otur, Yat, Bekle, Hayır, Takip gibi birçok komutu öğrenmesi sizin ve köpeğiniz arasındaki iletişimi artıracak ve rahat bir birliktelik geçirmenize yardımcı olacaktır.

Yavru Maltese Terrier Sosyalleşme Eğitimi

Maltes Terrier Sosyalleşme Eğitimindeki temel amaç köpeğinizin diğer insanlara ve canlılara karsı verdiği aşırı tepkileri bitirmek ve arkadaş canlısı bir köpek haline getirmektir. Maltese Terrier Cinsi Sosyalleşme süreci tüm köpek cinslerin olduğu gibi yavruluk dönemi itibariyle başlar. Bu süreç oldukça dikkat edilmesi gereken ve hassas bir süreçtir. Gereksiz havlama, strese girme, mama yememe, kemirme, korku kontrolü gibi birçok sorun ile karşılaşılabilir. Bu gibi sorunları önlemek için Sosyalleşme Eğitimi verilmesi şarttır.

Profesyonel Köpek Eğitimi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Köpek Eğitmeni Murat GÜNGÖR

https://muratgungork9.com/maltese-terrier-kopek-egitimi-ve-ozellikleri/

Köpek Eğitmeni Murat Güngör
Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör! İstanbul\'da Köpek Eğitimi Eğitmeni...
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Malinois Belçika Kurdu Yavru Köpek Eğitimi!
Sonraki
Özgürlük

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.