Çılgın Kedi, Sahibinin Hamile Kalmasına Sebep Oldu

Sosyal paylaşın sitesi Reddit’te yayınlanan hikaye akıllara durgunluk getirdi. Hikayede bir kedi, kedinin sahibi ve sahibinin eşi var. Ve ortada da henüz doğmamış bir bebek var. Bakıldığı zaman anlamsız gelebilir. Ama hikayenin kahramanlarından olan kedi kadını hamile bıraktı. Olayın örgüsü ise kedinin prezervatiflerin olduğu çekmeceyi kurcalaması ve ne var ne yok dişlemesi ile başlıyor. Evet prezervatifleri bile.

Hikayenin devamını sahibinden dinleyelim:

Adam karısının sağlık sıkıntıları sebebiyle doğum kontrol haplarını kullanmayı bıraktığını ve sonrasında prezervatif kullanmaya başladıklarını anlattı. Talihsiz adam, “İlk hatam kulak temizleme çubuklarını koyduğumuz ve içine girmeyi en çok sevdiği çekmeceye prezervatifleri koymaktı. Çekmeceyi açtığımda kulak çöpü kutusunu görmüş olmalı. Çünkü aynı çekmecede bir saat sonra çiğnenmiş plastik çubuklar, parçalanmış pamuklar ve prezervatif ambalajlarının saçıldığı korkunç bir manzaraya rastladım” diyor.

Bu durumu çok umursamayan adam çekmeden bir adet prezervatifi alıp kullanıyor. Karısının mide bulantılarının artması ve hamilelik emareleri göstermesinin ardından gebelik testi yapıyorlar ve o da ne karısı hamile. Prezervatif kullanmışlardı ve pek de mümkün değildi böyle bir şey. Anlaşılan o ki kedi adamın hikayesinde bahsettiği çekmeceyi bir güzel açmış ne var ne yok keyfince dişlemiş bırakmış. Adam da o üzerinde delikler açılan prezervatifi kullanınca olan olmuş. Kedi böylece sahibine hiç beklemediği bir anda bir sürpriz yapmış. Böyle bir kedi de yani düşman başına, zaten kedilerin ev içerisindeki kimseye eyvallahı olmayan bir başına hareketleri herkesin malumuydu ama bir kedinin böyle bir şeye sebep olacağı da öngöremez gibi.

Böyle enteresan hamilelik hikayeleri elbette var. Bu şansız çift ilk değiller ve son da olmayacaklar. Kedi yine bir şey değil arkadaşlar. Bizim ülkemizde insanlar atlasta şehir ararken bile hamile kalabiliyorlar. Malum kedinin yapmış olduğu bu serserilik onun yanında hiçbir şey…

Kedi olayını birinci ağızdan okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum