Kusursuz sevgilim

Hiç unutmam o umursamaz tavrını. En az iki ay içine kapanık, egolu olmayan ama kendine has ciddi duruşunu. Umursamaz dediysem laf olsun diye. Yoksa numarasız gözlüklerinin ardındaki o iri gözlerini kaçırabilmen tabiki imkansızdı.Yakalanırdın.. 

Bakma sen millete. En asortik duruşlu, kendini şahane gibi gösteren hatta hayatı mükemmel geçiyormuş gibi paylaşımlar yapan yapan zavallılara. Hayatlarını senin kadar güzel yaşamak için çoğu şeylerinden vazgeçerlerdi emin ol. 

Hayatında olan veya gelip geçen insanlar acaba seni nasıl hatırlıyor, biliyor. Gerçekten bunu öğrenmek isterdim şu an. Hangi özelliğinle biliyorlar seni ya da sen nasıl anlaşılmak istediğin için ne şekil lanse ediyorsun dışa kendini? Duvarların hala çok mu yüksek? 

Ben seni biliyorum. Herşeyini hatırlıyorum. Unutmamışım. Hatta bu yazıyı yazmama sebep olan o öğrenci evinde, elektrikli sobalı odada yarı üşümüş halde izlediğimiz click filmi vardı ya seneler sonra o denk geldi. Oturup ilk baştan seyrettim yine. Çok güleceğimizi sandığımız filmde nasılda ters köşe olmuştuk. Sende Başak burcusun hatırlıyorum bak 🙂 buz kesmiştik finalden önceki son sahnede.

Kusursuzum bunu inan yüzümde tebessüm ile yazıyorum. Çünkü kötü hiç bir anı yok içimde sana dair. Nasıl olsun ki? Sen benden çok daha fazla olgun ve temiz kalpliyken.

Asıl sahne geldiğinde duygulanmadım değil. ” will you still love me in the morning? ” o an cevabım ” daima” idi. Özür dilerim… Seni yarı yolda bıraktığım için. Çok toydum affet. Nereden bilebilirdim geleceğin hep böyle olacağını? Nereden bilebilirdim sen ve senin gibilerin karşıma artık çok çok az çıkacağını. Sözümü çok kısa tutabildim affet.. 

Sana dair bir çok şeyi seneler sonra unutabilsem bile bir sözünü asla unutmam. Çünkü kimse bana sevgiyi senin kadar güzel ifade edememişti. Sözün bende, hep benimle…

Linger ı açtım arka fonda yazması daha kolay olsun diye… 

Sen insanCIKların seninle aynı zekaya sahip olamadıkları için kızma onlara. Yüzünün güzelliği nam salsa da millet senin beş santim bacak kısalığını kusur saymış. O zamanda söylediğim gibi ‘farklılıkların senin avantajındır’ Seni sen yapan özelliklerinden umarım hiç vazgeçmemişsindir. Gerçi senin farkın çoğu insandan daha fazla güzel gülebilmen.. Umarım mutlu bir hayatın vardır. 

Sevgiyle kal Kusursuzum… 

Beyourself
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hedeften Neden Kopar İnsan 2
Sonraki
S*ktir Et!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.