Kafamda karışıklık var

Merhab ben ahmet bu ilk blog yazım olacak daha önce hiç blog tecrübem olmadı açıkçası merak etim ve denemeye karar verdim ben yeniliklere bayılırım benim asıl mesleğim resim ama yeni şeyleri kesfetmek ve onları denemek o konuya hakim olmak insanı daha tecrubli kılar her konuda buda insani mutlu eder.

  Aslında çoğu insan her istediğini yapamaz bunlar ya maddi durumdan yada uğraşmak istemememk yada cahillikten halbuki insalar yeni bisey keşfedince deneme çalışmıyor o konuya hakim olmak kendini geliştirmek istemiyor açıkçası ben öyle biriydim resimle ilk buluşmam 5. Sınıfta başladı bir gün resim dersinde resim çiziyorduk ve öğretmenim yanım geldi resimi çok beğendi fakat ben hiç beğenmezdim kendi resmimi. 

Bir gün şöyle bi düşündüm ben niye kendimi geliştirip daha iyi yerlere gelmiyorum.

Yavaş yavaş resim sevdam başlamıştı. Öğretmenimle bu konuda kendimi geliştirmek istediğini söyledim tabi çok sevindi bana yardımcı olmaya başladı.

Ve kendimi çok geliştirdim şimdi ona çok teşekür ediyorum sizde hayallerinizin peşinden gidin he ne olursa olsun hatalrinio bile bile düzeltmeye çalışınca ginede gidin hiç bi zaman üşenmeyin.

Halbuki insanlar bunu yapması için bin bir takla açıyor ana sakın öyle yapmayın.sonra görüşmek dileğiyle bay bay

……..

ali-can
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hayat Alışmaya Zorlar

Hayat Alışmaya Zorlar

Sonraki
Benliğini bulma hırsı

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.