İZLENİLMESİ GEREKEN FİLMLER VE DİZİLER

1) CALL                                                                                                                                                                               Bir seri katilin 20 yıl sonraki gelecekte aynı evde yaşayan ailesini bir kazada kaybeden genç bir kadın ile telefon yoluyla iletişim kuracaktır. Ancak genç kadın kaderini değiştirmek için onun kaderi ile oynar.

2) MEDYATİK DAVALAR                                                                                                                                                    Medyanın gücünün ne kadar kötü olduğunu burada anlayacaksınız. Bir sezonluk dizi ve 6 bölümden oluşur. Medya programlarının insanların hayatını nasıl alt üst ettiğini anlatır. Gerçek hayattan hikayeler ile oluşmaktadır.

3) CECİL HOTEL                                                                                                                                                                  Elisa Lam, geçmişin en görkemli oteli olan Cecil otelde kalmaya başlar ve bir anda ortadan kaybolması ile olaylar gerçekleşir. Burada ki en önemli şey otelin asansöründeki son görüntülerdir. Korkutucu ama bu da gerçek. Sonu hala bilinmeyen bir hayat.  Bir sezonluk dizidir ve 4 bölümden oluşur.

4) SUÇLU ZİHİNLERE YOLCULUK                                                                                                                                     Suçlu profillerin ve nöroloji bölümünde uzman olan doktorların seri katillerin onları seri katil yapan şeyin doğuştan mı yoksa sonradan mı ortaya çıktığını araştırıyorlar. Belgeseldir. Bir sezondur ve 4 bölümden oluşur.

5) BANA KİM OLDUĞUMU SÖYLE                                                                                                                                  Bu belgeselde ikiz kardeşlerden  biri hafızasını kaybeder ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamaz. Zaman geçtikçe kardeşinin ona geçmişte ne olduğunu anlatmasını ister. Ancak kardeşi karanlık geçmişlerini ondan saklamayı şeçmiştir. Geçmişinizi öğrenmenin hiç bu kadar kötü olacağını düşünmemiştiniz değil mi?

Beril
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Türkiye’nin Önsözüdür Çanakkale
Sonraki
Bir İp Cambazından Diğerlerine Mektup
Bir İp Cambazından Diğerlerine Mektup

Bir İp Cambazından Diğerlerine Mektup

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.