İYİ HİSSETMEK İYİ HİSSETİRİYOR

Kaynak belirtilmedi

Kendinizi kaygı , suçluluk , kötümserlik , erteleme düşük özgüven saygısı ve depresyonun diğer dipsiz kuyularından ilaçsız kurtulabilirsiniz iyi hissetmek de psikiyatrist doktor David doktor Burn  duyguları harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanı sağlayacak bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuyor.

Kitapta depresyonda olan insanları tespit edip bu insanların depresyona neden girdiğini ,depresyonu tetikleyen şeyleri, bulunduğumuz ruh halini nasıl yenebileceğimiz nasıl aşabileceğimizi anlatıyor ve o kadar etkili bir kitap ki çünkü bir psikiyatrist yazmış .İlk yaptığımda puanım 57 (ağır depresyon )iken şimdi 6( normal )düştü.

Kitaba bayıldım ha bir seans satın almışsınız ha bu kitabı okumuşsunuz arada hiçbir fark yok resmen . Aşama aşama nasıl ilerlememiz gerektiğini adımları başlıkların altında o kadar güzel açıklamış ki resmen bize ücretsiz seans veriyor. Bu psikiyatristin yazdığı bir çok kitap bulanmakta . Eğer kendinizi ruhsal olarak kötü hissediyorsanız kendinize uygun bulabileceğiniz birbirinden farklı kitapları var.

Kübra
Kübra Şentürk
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
ELMALI TURTA / ZEYNEP SAHRA

ELMALI TURTA / ZEYNEP SAHRA

Sonraki
Maverick Perakende Sektöründe Fark Yaratan Özellikleriyle Tanışın

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.