İşinize Yarayabilecek 5 Web Sitesi

1: getdailyart.com

Sosyal medyada, filmlerde, dizilerde ya da herhangi bir yerde gördüğünüz bir tablonun hikayesini mi merak ettiniz? Bu adres tam size göre. Web sitesini ziyaret ederek yada uygulamayı edinerek istediğiniz tablonun hikayesini öğrenebilirsiniz.

2: kliktag.com

Alışveriş yaparken detaylara önem verenler, ben araştırmadan bi şey satın almam diyenler için bulunmaz bir fırsat. Kliktag sayesinde alışverişinizi yaparken ürünlerin besin değerlerini, içeriklerini, alerjen ve koruyucu madde uyarılarını öğrenebileceğiniz faydalı bir web sitesi. Uygulama olarak da erişilebilir.

3: movie-locations.com

Filmlerde çok güzel evler görüyoruz, yemyeşil bahçeler, uçsuz bucaksız ormanlar, şatolar, tarihi binalar…  Peki bunlar nerede? movi-locations.com’da. Filmlerde geçen sahnelerin ve mekanların adreslerini bulabileceğiniz, mekan hakkında detaylı bilgiler edinebileceğiniz bir web sitesi. İstediğiniz mekana gidebilme dileğiyle!

4: balticlivecam.com

Karantina günlerinde daha fazla rağbet gören sitelerden biri olan balticlive’a girerek dünyanın farklı şehir ve ülkelerinden canlı yayınlar izleyebilirsiniz.

5: enhancv.com

Günümüzde bilinmesi zaruri olan şeylerden biri kuşkusuz CV hazırlamak. Bu siteden herhangi bir iş görüşmesinde kullanabileceğiniz hazır şablonlar bulabilirsiniz.

Benzeri içerikleri ve daha fazlasını profilimde bulabilirsiniz. Takipte kalarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz..

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.