İşinize Çok Yarayacak İlginç Websiteleri

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere günlük hayatınızda birçok alanda işinize yarayabilecek bir kaç web sitesi derledim. Eminim sizin de ilginizi çekecek şeyler bulacaksınız. O zaman başlayalım.

1. remove-vocals.com

Sevdiğiniz şarkıyı duyunca eşlik etmekten  kendini alamayan biriyseniz bu siteden kendinizi alamayacaksınız. İstediğiniz şarkıyı bu siteye yükleyerek şarkıyı karaoke türüne çevirip kendiniz söyleyebilirsiniz. Karantina bitince yapılacak arkadaş toplantılarında karaoke listenizi buradan hazırlayabilirsiniz. Isterseniz site size önceden yüklenmiş birkaç örnek şarkı da sunuyor.

2. musclewiki.com

Benim favori web sitem diyebileceğim musclewiki’de hangi bölgenizde egzersize ihtiyacınız varsa o bölgeye yönelik alıştırmalar buluorsunuz. Siteye girdiğinizde ilk olarak sizi tüm kasların bulunduğu erkek/kadın silüetler karşılıyor. Bu manken üzerinden hangi bölgenizle ilgili problem yaşıyorsanız veya hangi bölgenizdeki kaslarınızı güçlendirmek istiyorsanız seçiyorsunuz ve sitede size seçtiğiniz kaslarla ilgili birçok antrenman ve çalışma gösteriyor.

Kasını seç harekete başla!

3. numbeo.com

Pandemi nedeniyle hepimizin eve kapandığı bu dönemde kafamızı evimizden dışarı çıkaramıyoruz evet ancak elbet bu  pandemi biter. Dünya üzerindeki herhangi iki şehri seçip bu nlarin birbirleri ile kiyaslamalarını bulabilirsiniz. Hayat pahalılığından,  yaşam  kalitesine, market ücretlerinden, ortalama ulaşım pahalılığına kadar birçok konuda kıyaslayıp farklarını görebilirsiniz. Ister pandemi sonrası seyehat planlarınız için ister sadece meraktan, bu site eminim çok hoşunuza gidecek.

4. idphoto4you.com

Pasaportundaki fotosuna bakıpta “ne kadarda güzel çıkmışım ” diyenimiz var mıdır? En azından ben henüz rastlamadım. Ama bu site sayesinde istediğiniz bir fotonuzu ister kimlik için ister pasaport için biyometrik hale getirebiliyorsunuz. Fotoğrafçılarda ne çıkarsa bahtına fotolar yerine kendi tercih ettiğin bir ortamda daha rahat bir şekilde foto çekinebilirsiniz artık.

Bu yazımı bu şekilde sonlandırıyorum. Umarım iş için veya sadece eğlence amaçlı işinize yarayacak siteler sunabilmişimdir. Bir sonraki yazımda bambaşka ilginç sitelerle tekrar sizinle olacağım.

Takipte kalın!

yazar

Yazar: Gizli Özne

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum