iş hayatında mutlu olmanın sırrı :))

             iş hayatında mutlu olmanın sırrı

  • Gülümse :  Sabah işe geldiğinizde gülümseyin kendinize ve çevrenize çok iyi gelecek anlamsızca motive olup işinize odaklanacaksınız.  DİPNOT :  Gülümsediğinizde beyin ´mutluluğun sürekliliği için çaba gösteriyor.
  • Kendi alanını oluştur : Çalışma masanıza size uğurlu gelen anlamlı bulduğunuz fotoğraf aldığınız ödülleri koyabilirsiniz.
  • Amaç : hayatımızda olduğu gibi işinizde de amacınız olsun amaçları belirleyip yerine getirdikten sonra mutlu olacaksınız.
  •  Ödüllendir :  her işi başardığınızda kendinizi ödüllendirin böylece işinize daha çok konsantre olup mutlu olmuş olacaksınız.
  • İş arkadaşı : herkes kendine  uygun bir arkadaş ister  iş yerinde arkadaş bulduğunuzda her molanızda boşluğunuzda bir an önce işlerinizi bitirip yanına gitmek istersiniz bir kahve bir çay çok iyi gelir .
  • Kabul etmek : insanları olduğu gibi kabul edin kendi isteğinizde biri olmasını isterseniz hayal kırıklığına uğrarsınız bu yüzden  kimseyi umursamayın önünüze bakarak devam edin.

yazar

Yazar: Selin Oflaz

Başarılı özgüvenli ileri görüş yardımsever

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

  1. Hayatı güzelleştirme sevgi ve saygıdır.
    Biz insanlar sabah uyanıp kalktığımızda hayata gülümseyerek ve iyi düşüncelerle günaydın diyerek başlarsak o günkü hayatımız gün boyunca insanlara saygı duyarak, sevgi dolu,mutlu, neşeli ve hayat dolu geçecektir….