İLK BLOGUM :)

Merhaba bu benim ilk blog yazım. Adım Gül Deniz bu blogda araştırdığım bilgi sahibi olduğum konularda size aktarımlarda bulunacağım. Ayrıca okuduğum kitaplar ve izlediğim filmler hakkında yazılarda paylaşacağım.

Bu yazı biraz tanışma gibi olsun istiyorum bu nedenle bloğumun içeriği ve kendim hakkında bir şeyler yazmak istedim.

Blog açma nedenlerimden en büyüğü fazlaca olan yazma ve okuma merakımdır. Benim için yazmak rahatlamak, dinlenmek demek. Düşüncelerimi başka insanlara aktardıkça cesaretleniyorum. Yazmak bağırmadan haykırmak gibi, sessizce ama büyük bir kitleye. Okumanın zevki ise bambaşka bir şey. Faydalarını saymıyorum bile. Okuduklarımı aktarmak sizlerle paylaşmak beni oldukça mutlu edecek.

Tabi blogum bunlarla sınırlı değil. Bir sürü yeni bilgi yeni araştırmalarla da dolu. Hem öğrenmekten, araştırmaktan, okumaktan daha güzel ne olabilir ki. İnsanın ufkunu açar, olgunlaştırır ve bunlar hayatımız her noktasında belki de hiç tahmin etmediğimiz zamanlarda bize çok yardım eder.

Örneğin; bir dahaki blogumda “Türkçe’nin Doğru Kullanımı” ndan bahsedeceğim. Sonra heyecanla okuduğum cesaret tam bir cesaret hikayesi olan Chrısty BROW’ nun kitabı “Sol Ayağım” dan bahsedeceğim. Şimdiden sabırsızlanıyorum. Bu günlük benden bu kadar. Bir dahaki blogumda görüşmek üzere.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum