İlk Âşk

Eyy gidi deli gönül içinde tutmayı bırak da anlat artık. 

NE ZAMAN SEVDİN 

sevdiğimin farkında olmadan tutulmuştum ona .Benim tek oyun arkadaşım Fırat. Ben sessiz sakin kendi halinde takılan bir çocuktum. Her yaz tatili köye giderim. Fırat da gelirdi karnesi hep çok iyiydi benimkinde sıfırlar havada gezerdi .Ben ders çalışmaktan çok, deli gibi resim çizmeyi severim.Haliyle derse çalışmaya vaktim olmazdı. Fıratla zaman nasıl geçerdi anlamazdım çok keyifliydi onunla saklambaç ya da evcilik oynamak .O da çok keyif alırdı bir keresinde bunu itiraf etmişti çok mutlu olmuştum. Biz oyunlar oynadıkça babam ikimizi yan yana görürdü, çok sinirlenirdi. O zamanlar anlam verememistim ,demek ki aramızdaki çekimi hissetmiş kıskançlık damarları tutmuş. 

Biz de büyüdük 

İkimizde serpildik çocukluktan eser kalmadı. Birbirimizi görmez olduk o başka şehirde, ben başka şehirde hayatlarımiza devam ettik .yaz tatillerinde köyde birbirimizi görürdük de aramızda uçurumlar vardı. Yabancı gibiydik .Ama benim hala içim kıpır kıpırdi. Onun yanında durmak için can atardım da bir sebep bulamazdım. Çünkü babam, abim onunla yan yana görse beni , etmeyeceği laf kalmazdı. 

Yine uzun bir zaman geçti aradan ,sosyal medyaya atıldım. Ergenlik de var tabi biraz. Komik resimler ,videolar çekip atıyorum. Şuan aklıma geldikçe utanıyorum ama o zamanlar çok da takılmıyordum.Beğeniler takipçiler derken Fırat sosyal medyadan mesaj attı. O gün sabahtan akşama kadar gözümüzü kırpmadan konuştuk yazistik. Doğrusu çok özlemiştim onu 

Kavuştuk mu 

Arkadaş faslını atladiktan sonra gönül girdi araya. Sevgili olduk 1 yıl kadar konuştuk, bazı sorunlar çıktı Fırat pes etti ayrıldık. Ben dayanamadım bir şans daha istedim tekrar denesek dedim .Ama sevdiği olduğunu söyledi ve iletişimimizi kestik .zaman geçmeye devam etti gene. fikirlerimiz ,dış görünüşümüz değişti. Ben o sıralar birileriyle konustum mutlu olamadim. Hiç kimse onun kadar iyi gelmedi bana . Fırat hep beni birilerine sormaya devam etti ben hiç ona adım atmadım. Ama kalbim ona gitmek için hep can attı. 

Kısacası bizim hikayemiz yok yere bitti, tekrar da başlayacağını zannetmiyorum . 

 

seda-eyidogan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
KENDİ FARKINI FARK ET
Sonraki
Women and Diving – A Guide

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.