İÇİMDEKİ BEN – İÇİNDEKİ DUYGU KIRIKLARI

 Özledim seni,

 Aynı evde geçirdiğimiz zamanı, yaşadığımız anıları tam 5 yıl hayal edip birbirimize kavuşmuştuk oysa ki ama ben bu hayatı 3 yılda yıktım. Özür dilerim senden, özür dilerim yaşanmışlıklardan şimdi bana yabancı gibisin ve ayrı şehirlerde günde 1 defa bile konuşamayan iki ayrı insan olduk. İtiraf etmek seni kırdım, hayatımızı yıktım, fevri ve bencil davrandım, şimdi masamda ki bilgisayarımın sağ köşesinde her sabah cüzdanımdan çıkartıp bıraktığım o küçük fotoğrafına bakıyorum, özledim seni, özledim seninle geçen zamanı. Bunu okuyacaklar iki kişinin ayrılık mesajı zannederek okuyacak ama bu öyle bir yazı değil bu sadece bencil bir insanın her şeyi mahvettiği ve bir perinin kanatlarını incittiği bir yazı.

 Bir peri gibi biliyor musunuz ? O kadar güzel bakardı ki bana her tuttuğum dilek olurdu onun gözlerine baktığım da, işte ben o perinin kanatlarını incittim, bir perinin en önemli özelliği uçmasıdır, uçabilmesidir. Uçtukça güçlenir, güçlendikçe kanatlarındaki sihirli tozlar da güçlenir işte ben ise onun kanatlarını öyle bir incittim ki onun içindeki hayal dünyasını bile unutturdum.

 İşte bu  yüzden o kadar pişmanın ki, beni bu hayatta en çok seveni incittim, ben o aciz sevilmeyen insan. Bu aralar inceden inceden delirmeye başlıyorum içimdeki ben bile her akşam ağlıyor, o periden ayrı kaldığım günden beri akıyor içime içime göz yaşlarım ve o kadar doldu ki galiba içime göz yaşları, göz pınarlarımdan sızmaya başladı bu aralar, kendi içime bile sığamamışken ben, sen nasıl o yüreğine sığdırdın beni güzel peri.

Yeniden gel bana olur mu ?

İçimdeki
içimdeki ben ile konuşmaktan yorulup, artık sizlere anlatmak istiyorum kendimi ve kendimden çok içimdeki beni.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
AŞK HATIRLATIR
Sonraki
Güzel Kadınlar

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.