Hayat ve çizgisi

İnsan  dogar ve belirli bi r döneme kadar emekle sabırla fedakarca cabalar ve sonsuz bitmeyen bir sonu asla görmek istemez.cunki yetmeyeceğini  kendide bilir ama bi kaosun içinde hayat hep bireyler alip verir acı, sevinç, saglik,hüzün, mutluluk  bu döngüyü aslinda her an yaşarız  ama doymak bilmeyen yaşamı daha da zor hale getiren yine insan..

Dedim ya hayat ve çizgisi bizde bu ipin üzerinde bir çizgiden  geciyoruz kimi zaman dustukerimiz kimi zamanda yukselislerimiz ama he isteriz ki umutla ilerleyelim..

Dönüşlerimiz olur pesler  es geçmeler bunlarda bizim için ama derler ya hayat cizgin vardın  onun disina çıkamazsın onlarda bizim kurallarımız  kendimizce belirlediklerimiz  değil mi??

Belki de kendimize çizdiğimiz  yol bizi hep ayni yere çıkarıyordur..bunun için ne yapmak gerek

Hayatımız  boyunca bir şeyler için çabalarıź  sabır gösteririz bazen tahammül edilemeyecek seyler yaşarız ama sonunda düşündüklerimiz  aslinda hepimiz ayni değilmi yaptığımız tek şey kabullenmektir.

Hedeflerimize ulaşmak için bütün yolları denemek gerekirse kurduğun kuralların  dışına çıkmak bazen çizdiğin  yolu değiştirmen  gerek …belki ozaman hayat bizim daha renkli ve güzel  bir hal alır.. kalıpların disi her zaman daha farklıdır…ama bunları görmek için  çaba sarf etmek gerekk…

nehir-polat
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
KENDİ HAYATINA KENDİN YÖN VER
Sonraki
Sınav Kaygısı İçin Öneriler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.