ÜNAL GÜNER

  •      Yaşamın içinde olabilmek, onu anlamakla başlar. Her anıyla. Yaşamda, sen olduğun için var. Bilincin neredeyse yaşanan o. Önemli olan bilinci doğruya yönlendirebilmek. Kendine, oluşuna, dikkatine ve kararlarına. İnsan ruhsal, zihinsel ve bedensel bir bütün. Bu bütünlüğü ortak bir bilinçle dengelemenin uzmanı ÜNAL GÜNER.
  •      Uyanmak adına bütünselliği sağlayan ortak payda kendisi. Düşünceden, bedene,hareketten,nefese her alanda iyi bir eğitimci ve yazar. İfâde sanatının, insanı ıuyandıran  cümle hali kendisi. Ruhsal bütünlüğe giden yolda, bedenin dilini çözmenin ve öğrettiği uygulamalarla kendin olmanın aydınlatıcısı.  Yaşadığın hayatın, davranışlarının, kararlarının  yani ne yaşıyorsan, hayatın sana sunduğu işaretleri anlamak, nerede nasıl duracağını bilmek,kendinle ve hayatla barışmak, kabule geçiş daha bir çok konuda çözümleyeceksin kafandaki soru işaretlerini.
  •   “Kaderin Kodu ” ve ” Güzellik Tohumu” adındaki kitapları sana bu yolda rehberlik edecek. 
  •    Ünal Güner spor akademisi mezunu olup, uzun yıllara dayanan, kişisel gelişimin farklı konularında bir çok uzmanlığa sahiptir. Kendine yol alırken, Ünal Güner’in  youtube videolarını izleyerek, para vermedende çalışabilirsin. Önemli olan istikrar ve tekrar. Günlük rutini sağlamak. İşte bu bu yolda nadir rehberlerden biri karşında. Ünal Güner..

kooplogger

Yazar: Beyazgür

Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.