hakan muhafız komik yumruk sahnesi

Hakan Muhafız Oyuncuları Birçok Sahneyle Dalga Geçti

Netflix‘in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız 4. sezonun sonunda final yaptı. Türü bakımında da Türk sinema tarihinde daha önce böyle bir şey denenmemişti. Dizinin başka bir ilk olma özelliği ise başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı karakterin bir süper kahraman olmasıdır. Hakan: Muhafız Türkiye’de olduğu kadar diğer ülke seyircileri tarafından da büyük bir ilgi ile takip edildi. Dizinin final yapmasıyla birlikte oyuncular ve teknik ekiple gerçekleştirilen röportajda oyuncular yer aldıkları sahnelerdeki absürtlüklerle dalga geçiyorlar.

hakan muhafız komik yumruk sahnesi

İşte Hakan: Muhafız’daki O Sahneler

Hakan: Muhafız dizisi konu olarak ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştı. Fakat art direktöründen, yönetmenine kadar herkesi güldüren sahneler kullanılan tekniklerin amatörlüğüne kurban gitmiş. Ama olsundu sonuçta bu daha bir başlangıçtı.

Hakan: Muhafız’da Taşlar Yerinden Oynuyor

Deprem anında yukarıdan aşağı düşen taşlar Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Zeynep karakterinin başına çarpıp havalanıyor. Ee boşuna dememişler taş yerinde ağır diye. Gördüğünüz gibi düşünce ağırlık falan kalmıyor.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.