Fenerbahçe İçin Şampiyonluk Artık Hayal Oldu!

Fenerbahçe İçin Şampiyonluk Artık Hayal Oldu!

Fenerbahçe İçin Şampiyonluk Artık Hayal Oldu!

Evet arkadaşlar Ankaragücü maçıyla artık yolumuz belli oldu. Fenerbahçe haftalardır top oynuyor diyenler yanılıyor. Bu maç bunu daha iyi gördük. İnsanların yarattığı algı çok farklı yerlere çekildi ve suçu kimse takımda aramadı. 

Ankaragücü maçı kılçıksız aldı. Bundan sonra sorunun gerçek kaynağını artık görmüşüzdür değil mi değerli arkadaşlar? Ersun yanal ve takım belli ki maç kazanmak istemiyor. Kimse neden bunu sorgulamıyor?

Tabii ki yine bahaneler üretmeye başlamışız fenerliler olarak. Takımdaki psikoloji kötü diyerek bu yenilgiyi de mi örtbas edeceksiniz? Bu takımın futbol oynadığını zannedenler çok yanılıyor. Dakika 84’te Gustavo sarı kart görüyor ve derbide yok. Psikolojisi bozuk herkes kart görsün kendini düşünsün, ee fenerbahçe ne olacak? Bu taraftar enayi mi arkadaşım?

Sırada sayın Ali Koç var. Takımda transfer yok, nerede bu stoper? Ağlamakla olmuyor başkanım. Hepimiz elimizi başımızı götürüyoruz her pozisyonda. O kareleri vererek transfer açıklarını kapatamıyoruz belli ki. Hakkımız yeniyor dedik dedik, sonuç ne? Artık şapkayı önümüze koyup düşünmenin vakti geldi de geçiyor.

Verilmeyen penaltıyı söyleyenler olacaktır. Gençler herkes biliyor federasyonu, oraya takılıp kalmamak lazım.

Son sözüm Ersun Yanal’a. Hocam kaç kaftadır top oynuyoruz diye düşünüyor acaba? Suni düşmanlar yaratıp kaçamazsınız bu işten. Umarım tez zamanda çözülür artık sorunlarımız. Zira bu şekilde şampiyonluk hayal oldu.

cringefest
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Değişen Toplum ve Yeni Nesil Kütüphane
Sonraki
Minik Yaka Kartı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.