Farsite Online game

 A promising crypto game .  A new one has been added to nft games that have become popular recently .  Farsite online is a project that can reach huge places in the future.  The game is currently in the airdrop phase.  You can participate in this airdrop by registering in advance and completing the tasks.  If you are in the top 100 , you can win different prizes every day. Due to the increasing interest in cryptocurrencies , the interest in Nft games is increasing .

                The farsite, which is an Eth – based game , can provide serious gains to those who have registered in advance and collect these airdrops . The more people you invite to the game and register , the more rewarded you will be .  Thus, you have the chance to both contribute to the growth of the game and increase your earnings by collecting more prizes .

                 The most rewarding task at once is to shoot and share a youtube video.If you have a youtube channel, you can win big prize by doing this task. Almost all of the tasks are easy. Social media tracking tasks dominate. There is no task that will take your time. The game is like a game that will both entertain and earn money. Making money while enjoying your free time is everyone’s dream and.

 Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere tanıtacağımız oyun kripto paralar ile ilgisi olan bir oyun olacak. Şu dönemde hepinizin malumudur ki kripto paralar bir hayli meşhur. Peki para harcamadan kripto para sahibi olabilirmiyiz ? Evet tam olarak bu oyun onu amaçlayan bir oyun, haydi şimdi oyunumuzu tanımaya başlayalım

Farsite, Ethereum blokzincir üzerinde çalışan NFT tabanlı post-apokaliptik bir MMO oyundur.

Oyundaki bütün nesneler oyuncular tarafından bulunan malzemeler kullanılarak oyuncular tarafından yaratılır. Üretim için proje ve gerekli bileşenleri temin etmeniz gerekir. Bileşenler asteroid veya gezegenlerde bulunun malzemelerden imal edilir veya diğer oyunculardan satın alınır. Tüm bu malzeme ve bileşenler ve imal edilen nesneler blok zincirde NFT olarak temsil edilir.

Bu oyunda güçlü gemiler ve modüller üreterek evreni keşfedebilecek, açık pazarda ticaret yapabilecek, bir gezene yerleşip nadir malzemeleri toplayarak veya ganimet için savaşarak zenginleşebileceksin. Hatta savaşlarda kazandığın itibarla tüm takımyıldızı yönetmek için onurlandırılabilirsin. Oyunda nakliyeci, madenci, üretici, paralı asker, kaşif, vali, politikacı, tüccar gibi değişik roller yer almaktadır.

Ücretsiz ilk geminizi hemen alın

Farsite şu an beta aşamasında. Oyun henüz başlamadı. Betada kayıt olan oyuncular ücretsiz i olarak bir başlangıç uzay aracı alabiliyorlar. Uzay aracını aldıktan sonra sosyal medya görevlerini yerine getirerek ve arkadaşlarını davet ederek ilave airdrop’lara da hak kazanabiliyorlar.

Hemen kayıt yaptırın oyuna ilk giren ve hediyelerden ilk yararlanan sizler olun.

tahsin-acikgoz
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Başımız Sağ Olsun!

Başımız Sağ Olsun!

Sonraki
Huzur

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.