Erkeği elde etmenin 7 kuralı

Evet kızlarr, bize aşık olmayan bi erkeğe aşık olmak hemen hemen hepimizin başına gelmiştir. Size vereceğim bu kurallar sayesinde istediğiniz erkeğin size gelmesini sağlaya bilirsiniz.

*Öncelikle o erkeğin fazla gözünün önünde olmayın fakat çok uzun zaman ortadan kaybolmayın da.

    Bu sayede sizi merak edecek ve daha fazla düşünecektir.

*O erkeğin dertlerini dinleyin.

    Bu yöntem erkeğin sizinle herhangi bir zor durumunda yanında olacağınız mesajını verir.

*Ona karşı hep dürüst ol.

   Demiyorum ki kusurlarını yüzüne pat diye söyle, ama bi hata yapsan bile bunu ona söyle ve çok üzgün olduğunu belirt.Böylece o sana bir güven sağlasın.

*O erkeğin espirilerine gülün.

     Bir erkeğin  espirilerine gülmek, onunla aynı şeylerden hoşlandığınız mesajını vermenize yardımcı olur ve sizi daha fazla tanımak ister. Tabiki hoşlandığınız çocuğun saçma espirilerine gülmek zorunda değilsiniz.

*Sabırlı olun 

     Yeni tanıştıysanız ciddi bir ilişkiye geçiş için sabırsız davranmayın. Zaten birlikteyseniz hatalarına karşı sabırlı olun. Kimse mükemmel değildir. Anlayış gösterin. En ufak hatada köpürmeyin. Ters konuşmayın. Düşünmeden söylenen sözler hem sizi hem onu yaralar. Sabrın sonu selamet, unutmayın.

*Bakımlı olun

     İşte en önemli madellerden 1. si diyebiliriz. Sağlığına ve fiziki durumuna özen gösteren kadınlar genelde erkekler tarafından göstermeyenlere göre daha çekici bulunur. Erkekler spor yapan, düzenli beslenen, saçına, tırnaklarına bakan, güzel giyinen kadınlardan her zaman hoşlanır.

*Göz teması kurun

     Erkekler her zaman onları dikkatle dinleyen kadınları ciddiye alırlar ve konuşurken dikkatle dinlerler.

  E sonuçta ” Bi kızı on kişi ister kız onu istemeyen on birinci kişiyle kafayı bozar” diye. bizde on birinci kişiyi elde etmek için burdayız.  Evet arkadaşlar maddelerimiz bu kadar bunları uyguluyalım ve yorum olarak paylaşalım lütfen.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Merhaba bir erkek olarak şunları söylemek istiyorum: Bu yazılanlar doğru. Ancak bu yazılanları hemen hemen tüm kadınlar ve kızlar tüm erkeklere yapıyor, ve erkek de ”bu kız benden hoşlanıyor” deyip niyetini sorduğunda ters bir cevap alıyor.

    ”Ya ben seni arkadaş olarak görüyordum sen beni yanlış anladın” Tarzı cevaplarla çok fazla karşılaşıyoruz.

    Yani aslında kadınlar artık oyun mu oynuyor diyeyim, yoksa canı öylemi istiyor diyeyim yani bir anlamda numara yapıyor erkeklere, tabi bu tüm kadınlar için geçerli değil.