DIŞLANIYORUZ…

Sellaam bebeklerim görüyorum okuyosunuz ama hiç takip edilmiyorum , siz hem blog hesabımı hemde @yasemin.atasan.10  instagram hesabımı takip ederken bende şuraya içimde biriktirdiklerimi yazmaya başlayım. 

Aliem dahil herkes saçım açık diye bana baskı yapıyo. Bu durum pek çoğumuzun yaşadığı bi durum biliyorum. Anlamıyorum neden insanları açık kapalı diye ayırırlar? Açık olan bi kız veya kadın ahlaksızmı oluyo yada namus açıklıklamı ölçülür? Kapalı insanda güzeldir açık insanda güzeldir. Tek gereken şey içimizdeki insanlık bence, Sizcede öyle değilmi? Sen kapalı yada açık olmuşsun ama içinde insanlık yoksa ne anlamı kaldıki açık yada kapalı olmanın. İşte çevreme bunu anlatamıyorum , neden beni ben olduğum için değilde onların istediği biri gibi olunca seviyolar? Aslında bunu eskisi kadar kafama takmıyorum çünkü anladım ki insanlar sadece konuşmak için konuşur. Neden bi insanın hayatındaki bi olay seni ilgilendirmiyorsa yorum yapma gereği duyarsınki? İnsanları anlamak güç.. 

   Her neyse, kapalı insanları severim açık insanlarıda öyle ama çevrmedeki insanların başa takılan örtüyle yada giyilen açık bir kıyafetle insanın karakterinden bişey kaybetmediğini anlaması gerek artık, çünkü bu zaman geçtikçe çekilmez bir hal alıyor. Hep açıklar dışlanıyor diye şikayet ettim ama tek şikayetim bu değil.Biliyoruzki kapalılarda fazlaca dışlanıyo ve bu durum beni çok rahatsız ediyo .Bırakında herkes içinden geldiği gibi yaşasın .Bir kadın eğer kendini kapalı daha iyi hissediyo buna engel olmayın ve eğer bi kadın kednini açık daha iyi hissediyosa buna da engel olmayın çünkü birinin açık yada kapalı olması sizi ilgilendirmediğiyle beraber bazı kişilerin onları dışlamasını askıntılık yapmasını veya taciz etmesini haklı çıkarmaz. Karar kadınların kararı , size sadece saygı duyup susmak gerekir.

yasemin-atasan
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Cesedin Vedası

Cesedin Vedası

Sonraki
Bıraktığın izlerden ibarettir hayat

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.