“Deliriyorum Ben Haberin Olsun” Tiyatro Önerisi

Deliriyorum Ben Haberin OlsunYakın zamanda etkinlik amacı ile tiyatroya gitmeyi düşünüyorsanız size son gittiğim oyun olan “Deliriyorum Ben Haberin Olsun” oyunu hakkında bilgi vermek isterim. Sırf Tiyatro ürünü olan bu oyunu Murat Kaçmaz yazmış. Özellikle aileniz ile gitmek için bir tiyatro oyunu önerisi arıyorsanız kesinlikle oyuna göz atın derim. Üstelik sıklıkla turneler yaptıklarından bulunduğunuz yere uğramaları muhtemeldir. Komedi alanında bu hafta önerdiğim oyunumuzun konusuna göz atalım.

“Deliriyorum Ben Haberin Olsun” Oyununun Konusu Nedir?

Sıradan bir doktor olan Necip’in hayali bir kitap çıkarmaktır. Bu kitabı için her Salı günü ücretsiz hasta kabul eder. Karşılaştığı psikolojik vakalar ile ilgili bilgilerini notlara dönüştürür ve kitabı için kullanır. Bu sayede kısa sürede kitabını sunmaya ve popüler olmayı hayal eder. Üstelik bu kitap sayesinde de çevresinden saygı göreceğini düşünmektedir.

Ancak bu Salı günü diğerlerinden farklı olur. Dr. Necip, hayatının dönüm noktası olan bu günde dünya küçük dedirtecek tesadüflere ve hikayeler tanık olur. Peki ya sonunda ne mi olur? işte onun için bu muhteşem oyuna gitmenizi öneririm..

Oyun Nerede, Ne Zaman Oynanıyor?

Bu konuda en iyi bilgiyi Sırf Tiyatro web sitesindeki etkinlik takvimi kısmından alabilirsiniz. Ayrıca bu tiyatro ekibi hem çocuklara hem yetişkinlere özel oyunlar sergilemekteler. En son kontrol ettiğimde on altı oyunu vardı. Dediğim gibi en sağlıklı bilgiyi sirftiyatro.com adresinden alabilirsiniz. Oyun sonunda oyuncular ile tanışıp fikirlerinizi paylaşmanız daha güzel oyunların sahnelenmesine katkı sağlayabilir. Bu nedenle kesinlikle fikirlerinizi paylaşın.

Oyuna gitmenizi ve hatta yorumlarınızı da bu yazımın altında paylaşmanızı dilerim.

GundemBizim
Hakkımda: www.gundembizim.com/bio Kişisel Blog: GundemBizim.com Insta: instagram.com/gundembizim NFT Eserlerim: Opensea.io/gundembizim Google Akademi: Bit.ly/GoogleAkademi Google Ürün Uzm.: Tiny.cc/GoogleUrunUzmani GoodReads Yazar Profilim: Bit.ly/AuthorOmer Freelancer Blog: AliaRior.com
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Farklı bir gülüş 🥰
Sonraki
Holistik Tıp Nedir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.