Corona Yalanı

Baştan söylüyorum. Bu yazıyı ben yazmadım ama bunun üzerine size söylemek istediklerim var. Bu yazıyı paylaştıktan sonra onu da yazacağım.  Lütfen söylenenlere hemen karşı çıkmadan önce bir düşünün. Doğru olamaz mı? bir sabunun öldürdüğü virüs, gerçekten bu kadar çok insanı öldürebilir mi? Yoksa ..?

Sağlık bakanı Faahrettin Koca’nın sayfasına yapılan bir yorum. Değişiklik yapmadan olduğu gibi naklediyorum. Biraz uzun da olsa okuyun.

CORONA YALANI

Şu ana kadar evde ölen tek bir Coronalı yok. Ölenlerin hepsi hastanede ilaç tedavisiyle öldü. Sözde Çin’de yere düşüp ölen insanlar vardı ama ne dünyada ne de bu ülkede hiç yere düşüp ölen insan olmadı.

Ülkede Suriyeliler ile birlikte toplam 7 milyon göçmen yabancı yaşamakta.ve biri bile Coronadan ölmemiş. Süleyman Soylu da bunu kabul etti. Ölenlerin hepsi Türk. Ülkede 7 milyon mülteci ve yabancı yaşıyor ve bir tane bile yabancı ölmezse ne düşünürsünüz? Bunu size bıraktım.

Ortada bir Corona yok, bir test tuzağı var. Tarihin en ölümcül hastalığı test yapmadan bulunamıyor. Böyle de bir komedi var. Ev ev gezerek Coronalı arıyorlar. Eger bir hastalık varsa bunu kişi zaten anlar. testi pozitif çıkanların yüzde 95 i hastalığı hissetmediği gibi . eşine ve çocuklarına bulaştırmadığı ortaya çıktı. yani kendisi pozitif ailesi negatif.. Daha ailesine virüsü bulaştıramayan size nasıl bulaştırsın? Ailesi negatif çıktığı halde onlara da ‘temaslı’ denilip eve hapsedildi.  Pozitif çıkan bile hastalığını hissetmiyor. Bir insan ya negatiftir ya pozitif. Yani ya hastasın ya değil. Temaslı ne? Onu da eve hapsetmek ne? Bu durumda testin anlamı ne?  

Hiç bir semptom hissetmeyen insanlara pozitif damgası vurup böylelikle sayıyı çok gösterdiler. Sayı ne kadar çok olursa korku o kadar artar. Bunu biliyorlar. Sağlık bakanı da pozitif çıkanların büyük bölümünün hastalığı hissetmediğini kabul etti. Beyanları mevcut. Corona insandan insana nasıl bulaşır? Tükürük damlacığıyla. Dikkat edin tükürükten test yapmadıkları gibi tükürükte Corona’nın oldugunu gösteren tek video ve resim de gösteremediler. Yani insan dışında herhangi bir cisim veya eşyanın üstünde Coronanın olduğunu göstermiyorlar. Havada asılı kalıyor, diyor. Peki hangi aletle gördün? Nerde görüntüler, deyince kimseden ses çıkmıyor. Bulaşsa paradan bulaşır bugün tüm ülke Coronalı olmuştu zaten…

DİKKAT EDİN. mart ayından beri ilk defa hem dünyada hem Türkiyede gribal enfeksiyon sayısı sıfır çıktı yani Corona gelince grip kaybolmuş. Hava soğuyunca birden vakalar arttı haberi geldi. Hani Coronanın yayılım hızı yaz kış aynıydı. Neden arttı?

HERKES BİRDEN MASKEYİ DE ÇIKARMADI.

Sebebi çok açık gribal enfeksiyon ve zatürre kışın artar. Bunu Corona diye GÖSTERDİLER. Binlerce kişi var. “hastamız sapasağlam gitti, ölüsü geldi” diyor. Çünkü 20 civarında hap içiyor bu hastalar. Ölenler kalp krizinden ölüyor.  Tedavi olup kuruldum, diyen onlarca insanın evde kalp krizi geçirip öldüğü ortaya çıktı. Kanıtlar mevcut. Haberlere de konu oldu zaten. Vakalar hastaneye millet gidince artmıyor. Sözde tarihin en ölümcül hastalığını .ev ev iş iş gezip. zorla pozitif vaka buluyorlar. o dandik testlerle.. Sonrada ‘vaka arttı’ diyorlar. Hele de hava soğuyunca, grip enfeksiyonu çoğalınca. pozitif bulmak daha kolay hale geliyor.

Sapasağlam. bir hasta hastaneye gidip de 3 gün sonra öldü haberi alır mı insan? Eger bu kadar kısa sürede öldüren bir virüs varsa insanların yolda yere düşüp komalık halde hastaneye götürülmesi gerek. Ama bu hiç olmadı. Ölümlerin hepsinin ilaçtan sonra olması tesadüf olabilir mi? Sadece düşünün.

Dikkat edin. Devlet ‘Corona bitecek eski günlere geri döneceğiz’ bile demiyor.. Devamlı ‘yeni normal’ diyor. Salgın bitse bile uzaktan eğitim sürecek diyor. Aşı olsa bile. Maske yüzde 90 korur diyor. Bunu her iki bakan da söyledi. Dürüst olsalar salgını en kısa sürede bitireceğiz der. maskeden kurtulacağız der. Maskenin virüsten koruduğuna dair tek bir bilimsel kanıtı mevcut değil. Tam tersi zararını anlatan onlarca delili mevcut. Çünkü verdiğiniz nefesi yani karbondioksiti tekrar yutarsınız. Bilinç zayıflar. beyine oksijen yerine korbondioksit gitmesine neden olur ve beyin hücresi ölümü olur. bunun sonucunda ilerde size geri dönüşü olmayan hastalıklara yakalanmanıza neden olur. maske sizi tozdan bile korumaz sizi sadece ölüme götürür.

Corona yok test tuzağı var. Amozon yerlilerine test yaptılar onlar bile pozitif çıktı. Buzlu çayla test yapıldı o bile pozitif çıktı.. Testine güvense hacıları test yapıp evine gönderirlerdi. 2 hafta yurtta tutup onca masrafı yapmazlardı. Eşi pozitif çıktı kendisi negatif çıktığı halde ‘sende evde karantinada kalacaksın’ demezlerdi.

Hiç çevrenizde maskeli bir hayvan gördünüz mü? Niye onlara dokunmuyor bu virüs üstelik hayvandan insana bulaşan ama hiç bir hayvana bulaşıp öldürmeyen virüs. Öyle bir virüs hayal edin ki hastane dışında kimseyi öldürmesin .

Buzlu çayı, şarabı., meyveyi, keçiyi. pozitif çıkaran test. sizi pozitif çıkarmaz mı? Sadece düşünün. Her gün çoğu sağlıklı insan pozitif damgası yiyor. Ortalama 2 bin kişi . Bunların yüzde 80den fazlası maskeli zaten. dışarı çıkınca anlarsınız. Hatta bazıları çift maske taktığı halde ‘pozitif çıktım’ diyor.. Zaten pozitif çıkan sağlık çalışanları bilinmekte daha kaliteli maske taktıkları halde.

Şimdi sorum şu: neden çoğunlugu pozitif çıkıyor maske takanların? Hani koruyordu?,

Diyelim test oldunuz peki 10 dakika sonra pozitif olmama garantiniz var mı? Yok değil mi. Bu durumda sizin devamlı test yaptırmanız gerekecek. Tarihte böyle bir hastalık hiç olmadı kimi sürünerek ölüyor.. Çoğunluğu hastalığı bile hisetmiyor… VE ölenlerde ilaçtan sonra ölüyor.. Ne kadar tesadüf degilmi… Wuhandan tüm dünyaya yayılan virüs. Çine yayılmadı. komediye bak. ve 5 aydır Çinde maske takan bile yok. Parti düzenliyor hepsi. En çok kurallara uyanlar en çok zırlayan ülkeler oluyor. 200 den fazla ülke var. maske takmayan. Onca ülkeden ses gelmiyor ama bunlar feryat ediyor. Hastanede pozitif çıkan kişiyi eve otobüsle yolluyorlar. sonra sigara içmeyin Covit bulaşır diyorlar.

TV yi bırak korku biter. testi bırak Corona biter. İlacı bırak ölüm biter. Şimdi bu hipnozdan uyan. uyan. yoksa maskeyle ve aşıyla ölüme gideceksin

yazar

Yazar: Dans Eden Kelimeler

Bale Sanatçısı, eğitmen, yönetmen Kağan Can Odabaşı ile onun eşi Editör, kitap ve gazete köşe yazarı Ayşegül Toker Odabaşı yaşadıklarını, yaşadıklarınızı, yaşadıklarımızı, hepimizi, yaşam denen sahnede karşımıza çıkanları kendi tecrübeleri ile burada sizinle paylaşmak istiyorlar. Bize katılır mısınız?

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Sen oldun diye bütün dünya hastami olacak
    Niçin herkes şeker .KOAH. astım .zatürre. kanser.
    Mide ülseri.dolasim bozukluğu.hiper tansiyon.kalp damar ve dolaşım bozukluğu geçirmiyor.. senin dediğin kovid gerçekse diğer hastalıklar için niye önlem alınmıyor.onlar gerçek hastalık değilmi. Biraz idrak… aklını kullanabilen insanları diğer canlılardan ayıran en önemli özelliktir .. düşünmeye davet ediyoruz