Children Of Africa

“insan Tekil bir yaratıktır”

hayvanlar arasında kendini eşsiz yapan birçok yeteneği vardır. Bu yüzden diğerlerinin aksine manzaradaki bir figür değildir aksine manzara yaratıcısıdır.

hepimiz Afrika’nın çocuklarıyız. Derler ki orası her şeyin başladığı yerdir. kavrulmuş Afrika Diyarında İnsan ilk kez ayağını yere bastı…

Bir avuç insan Afrika’da kendilerine bir çıkış yolu bulana kadar Afrika bizim onbinlerce yıl tek yuvamızdı. Bu varlıklar sonunda büyüyen Hayal güçleri ile kendilerini ve makinalarını gezegenler arası uzaya fırlattı.

Hepimiz Afrika’nın çocuklarıyız bu diyar iki yüz bin yıl boyunca İnsanların yuvası oldu.bu kadar ilerledik  bunları kutlamak için iyi bir sebep.

Bu bizim hakkımızda bir hikaye…  O erken Avrupalılar sizin benim gibi insanlardı onların yüzleştikleri sorunları görmek utanç verici!

Sizin Benim gibi insanlar

Neandertal’leri yendi.

Sizin Benim gibi insanlar

buz Çağında hayatta kalmayı başardılar.

Bu varlıklar sonunda Büyüyen Hayal güçleri ile kendilerini ve makinalarını gezegenler arası uzaya fırlattı.

Bizler kişiliğe, akla ve duygulara sahip tek varlıklar değiliz.Şempanzeler Çok belirgin kişiliklere sahipler bir şempanze beyni alın ve birkaç tur daha bölünmesine izin verin ve sonuçları senfoniler ve ideolojileri olacaktır.

Bizler tek varlıklar değiliz bizi şempanzelerden ayıran şey DNA’daki yüzdebirlik farklılıktan gelir.

Bu varlıklar sonunda Büyüyen Hayal güçleri ile kendilerini ve makinalarını gezegenler arası uzaya fırlattı.” Ve bencilleşti!…

enes-sarp
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
O Gece
Sonraki
Devam Etmek İçin Başlamak Gerek

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.