Çalışırken Eğlen ve Odaklan!

Merhabalar sayın okurlar,

Bu soğuk kış günlerinde evde boş boş oturmuş halde mi buluyorsunuz kendinizi. Ve vize haftanız mı geldi ama hiç bir şeye odaklanamıyor musunuz ya da masaya oturup 2 dk sonra elinizde telefon mu var , evet diyen sesinizi duyar gibiyim. Bende sizi müziğin iyileştirici gücüne davet ediyorum o zaman sizi.

Müzik dinlerken asla çalışamam diyenlerden misiniz. O zaman sizi aşağıdaki listeye  davet ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum.

1-Çoğunluka ritimle ilerleyen deephouse, deepfeeling ya da deepmusic ne derseniz deyin ama emin olun çok seveceksiniz.

  • Emika – My Heart (VetLove Remix)
  • Emma Peters X Crisologo Remix – Angela (By Hatik)
  • Nina Simone – Sinnerman (Jacob Adan Remix) #DeepHouse
  • Feeling Good Mix – Emma Péters, Carla Morrison [2020](50 dakika)
  • The Best Of Turkish Remixes(3 saat 27 dakika) (müzik değiştirmenize gerek kalmayacak mükemmelll)

2- Şimdi önerceklerim çok daha sakin ama tatlı mı tatlı müzikler. Size rahatlık sağlayarak çalışmanızı ilerletebilirsiniz. Hem bilgisayar ekranınızda görsel tema olsun istiyorsanız hem de o sıcacık temanın içine girmek istiyorsanız bunlara mutlaka bakmalısınız.

-Şömineden gelen ses ve animetik hareketle kendinizi orda hissedebilirsiniz yanınızda kahve ile ohhh misss.

-Bir diğeri tekrardan yılbaşı temalı bir müzik. Pıtır pıtır yağan karla o çok sevdiğimiz starbucks kahvesinin birleşimi olan bir tema var karşımızda. Emin olun çalışmanız için çok iyi bir motivasyon.

  • Christmas Music From Another Room – Relaxing Christmas Ambience with Muffled Christmas Music https://youtu.be/NiW7CBz2Qfs 
  • https://youtu.be/NiW7CBz2Qfs

-Bir diğer önereceğim müzik yine yılbaşı temalı oluyor. Malum Aralık ayındayız. Bu zor yılda bile çoğu kişinin en sevdiği aylardan biri. Her yerin yeşil ve kırmızıyla süslendiği bir ay. Bende evimde küçük bir yılbaşı ağacı süsledim.Ona bakmak bile içimi ısıtıyor diyebilirim. Bir de kar yağsa ve sıcak poğaçalarımız da fırından çıksa. yummmyyy yamaa duuuuu :). Müziğe geri dönecek olursak bu önereceğim çok daha yavaş hatta uykunuzu bile getirebilir. Ama eminim sevecek olanlarınızda vardır. Tın Tın Tın dinlersiniz.

Evet sayın okurlar bugünlükte yazımızın sonuna geldik. Umarım müzik listesini sever ve keyif alırsınız. Çalışmanıza yardımcı olacağından eminim. Hepinizin işlerine kolaylık diliyorum ve motivasyonunuzu asla kaybetmeyin sayın okurlar. Hayatınızı nasıl yaşayacağınız size bağlı sonuçta değil mi ? Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…

Broken barriers
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Evde can sıkıntısında öğrenebileceğiniz kız grup K-pop dansları

Evde can sıkıntısında öğrenebileceğiniz kız grup K-pop dansları

Sonraki
Oyun nedir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.