“Bir Gece Sabaha Karşı”

"Bir Gece Sabaha Karşı"

"Bir Gece Sabaha Karşı"

Düşün ki tüm hayatın değişiyor, biliyorsun ki imkansız değil, olmayacak diye de birşey yok.

Belki de tüm hayallerine kavuşacak ve refah bir hayat süreceksin bakınız bu kessinlikle imkansız değildir. Peki ne isterdik bir gece sabaha karşı?

Öncelikle hayallerimizi ve arzularımızı belirlememiz lazım ki bunların gerçekleşebilme imkanı olsun.

Düşünelim ..

Ben ne mi isterdim ?

Bunu sizlere samimi bir şekilde söylüyorum toplumumuzun aydınlanmasını isterdim, her anlamda. Sonra kendi arzu ve isteklerimi. Cahil herşeyi bilir derler klişe bir laftır, hakikaten de doğru. Cahil herşeyi bilir, bildiğini zanneder tabiki.

Zordur.. Biz de çoğu konu da eksiğiz, elbette herkesin bildiği öğrendiği birşeyler var bu hayatta fakat şöyle bir durum da var yeniliklere kapalı,  kısa bir tabirle at gözlüğü takmış insanlar var.

Okuyalım efendim okuyalım gerçekten ihtiyacımız var okumaya, öğrenmeye çok ihtiyacımız var özellikle aydın bir nesile . Düşündükmü?

Şimdi de bu düşüncelerinizin imkansız olmayacağını kendinize bir anlatın bir aynanın karşısına geçip te anlatabilirsiniz, ben çoğu zaman öyle yapıyorum. Bırakın da sizi deli sansınlar dünyada en büyük iyiliği ancak kendinize siz yapabilirsiniz bunu unutmayın. İsteklerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu kendinize anlattıktan sonra isteğiniz üzerine çalışın. Biliyorsunuz çalışmadan hiç birşey olmaz olsa bile bir anlamı olmaz. Hayallerinizin olmasını gerçekten istiyorsanız çalışın,öğrenin, emek harcayıp.. Ağacınızın meyvesi ancak böyle tatlı olabilir.

büşraca
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bir Ayarımız Yok mu?
Sonraki
“Zaman”

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.