Filmin Sonunu Söyleyince Dayak Yedi: Avengers Çılgınlığı Hayranları “Perişan” Etti

Başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth ve Scarlett Johansson gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Avengers: Endgame” filmi Türkiye’de 25 Nisan’da vizyona girmişti. Tüm dünyanın merakla beklediği Marvel’ın süper kahraman filmi Avengers: Endgame, dünyada 644 milyon gişeye ulaşarak, “tüm zamanların en iyi gişe açılışı yapan filmi” unvanını elde etti.

Avengers Çılgınlığı Hayranları “Perişan” Etti: Hastahanelik Olanlar, Dayak Yiyenler

Avengers Çılgınlığı Hayranları “Perişan” Etti: Hastahanelik Olanlar, Dayak Yiyenler

Dünyanın farklı ülkelerinde farklı tarihlerde gösterime giren film, hafta sonu ile birlikte 5 günde toplamda 1.2 milyar dolar gişe yaparak tarihe geçti. Sinema tarihinde 1 milyar dolar gişe barajına ulaşan ve geçen sadece 39 film bulunuyor.  Marvel’in Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk, Karadul, Örümcek Adam, Kaptan Marvel, Kara Panter, Doktor Stranger gibi süper kahramanlarını ‘evrenin en güçlü varlığı’ Thanos’la karşı karşıya getiren film, Marvel’ın 11 yıldır devam eden Avengers serisinin kapanış filmiydi. Bu nedenle film tüm dünyada merakla bekliyordu. Gişedeki başarı biraz da buna bağlandı. Avengers başarısıyla birlikte bir takım olumsuzlukları da beraberinde getirdi.

Filmin Sonunu söyleyince Avengers Hayranları dövdü

Gişe başarısıyla sinema tarihine adını yazdıran Avengers: Endgame’in vizyona girmesiyle ilk ilginç haber Hong Kong’dan geldi.  Önceki gün Hong Kong’daki bir sinema salonunda Avengers hayranları filmi izlemek için bilet kuyruğuna girdi. Tam bu sırada filmi izleyerek sinemadan çıkan bir kişi filmin sonunu bilet sırasında bulunan izleyicilere söyledi.  Uzun zamandır serinin son filmini sabırsızlıkla bekleyen bilet kuyruğundaki hayranlar, serinin sonunu söyleyen adama saldırdı. Adam, ağır bir şekilde yaralandı.

Sinemada 3 Saat Ağlayınca Hastanelik Oldu

Çin’in Ningbo kentinde ise 21 yaşındaki Xiao Li adlı kadın, 3 saat süren film boyunca duygusal anlar yaşadığı için ağladı. Film bittikten sonra nefes alma zorluğu çeken ve ellerinde seğirmeler meydana gelen genç kadın, hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, Xiao Li’nin sürekli ağlamasından dolayı bu semptomların meydana geldiğini söyledi. Bu hali sosyal medya konu oldu.

Önerilen İçerik: Hayatı Film Olan, Çizgi Roman Dünyasının Efsane Yazarı: Stan Lee

 

 

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Stres Hepimizin Hastalığı! Hayatımızdaki Stresin Etkilerini En Aza İndirme Yolları

Stres Hepimizin Hastalığı! Hayatımızdaki Stresin Etkilerini En Aza İndirme Yolları

Sonraki
Başarının Bireye Ait Olması ve Girlboss: Cinsiyetsiz Hikâyeler
Başarının Bireye Ait Olması ve Girlboss: Cinsiyetsiz Hikâyeler

Başarının Bireye Ait Olması ve Girlboss: Cinsiyetsiz Hikâyeler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.