Atlanta’daki State Farm Arena 2022 LoL Dünya Şampiyonası’nda

Atlanta’nın ödüllü mekânı yarı finallere ev sahipliği yaparak LoL 2022 Dünya Şampiyonası’nın çok şehirli kadrosuna dahil oluyor.

ABD’nin Atlanta şehrinde bulunan ve NBA takımı Atlanta Hawks’ın evi olan State Farm Arena LoL Dünya Şampiyonası’nın yarı finallerine ev sahipliği yapacak. Aslında yarı finallerin Toronto’daki Scotiabank Arena’da oynanması planlandı. Ancak COVID-19, ABD’ye çoklu giriş vizelerinin başvuru süreçlerini olumsuz etkileyebilceği düşünüldü. Bu sebeple Riot, Dünya Şampiyonası’nın tüm aşamalarını takımlar için en uygun yere taşımaya karar verdi.

Lol Espor Global lideri Naz Aletaha şunları söyledi: “Salgının ortaya çıkardığı zorluklara rağmen Dünya Şampiyonası’nı birden fazla şehirde gerçekleştirmesinde kararlıyız”. Hemen ardından şunları da ekledi “Atlanta’daki son derece gelişmiş State Farm Arena’nın 2022 yarı finallerine ev sahipliği yapmasını dört gözle bekliyoruz,”

“Bu gelişme şüphesiz ki Kanada’daki taraftarları ve partnerlerimizi hayal kırıklığına uğratıyordur. Bu yüzden anlayışları için Toronta’daki Scotiabank Arena’ya ve topluluğumuza teşekkür ederiz. Büyük LoL Espor etkinliklerini gelecekte buraya getirmek için sabırsızlanıyoruz.”

2022 Dünya Şampiyonası’nın yeni takvimi:

Ön elemeler: Meksiko, Meksika Grup Aşaması ve Çeyrek Finaller: New York, New York Yarı finaller: Atlanta, Georgia Final: San Francisco, Kaliforniya Tarihler, gruplar ve bilet satışları hakkında ayrıntılı bilgi yazın ilerleyen günlerinde açıklanacak.

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Konami, İnter ile Çok Yönlü Ortaklığını Duyurdu!

Konami, İnter ile Çok Yönlü Ortaklığını Duyurdu!

Sonraki
Kitaplardan Uyarlanan Oyunlar

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.