AI COVER : Teknolojinin geldiği son nokta

Fotoğraf sahibi: ThisIsEngineering (@ThisIsEngineering on Pexels)

Son zamanlarda sosyal medyada dolaşan bir özellik : AI Cover. İlk önce bilmeyenler için bu özelliğin ne olduğunu açıklayayım. Bu özellik yapay zeka sayesinde çeşitli ünlü insanların ses dosyaları ile şarkı gibi istenen söyleri söyletmeye verilen ingilizce isimdir. 

İşin ilgi çekici yanı artık bunu yapmak çok kolay. Biraz araştırdığınızda çoğu kişinin kolaylıkla AI COVER yapabildiğini görebilirsiniz.

İşin önemli kısmı bunun tehlikeli şekilde kullanılması. Neden böyle söylediğimi merak ediyorsanız açıklayayım. Çünkü bazı insanlara kötü niyetli kişiler birinin söylemediği bir şeyi söyletebiliyor. Ve bunun önüne geçilmesi için gerekli denetimler yapılmalı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anksiyete - Anksiyete Hakkında Bilmeniz Gerekenler - DoktorTakvimi.com

 

 


 

 

 

 

mert ali aktaş
Benim adım Mert Ali.2012 yılında doğdum ve Gümüşhaneliyim. İlkokul ve ortaokulu sırasıyla Kars ve Aydında okudum. Şu an 6. sınıfa gidiyorum. Türkçeyi seven biriyim.
Önceki
Kitap okumanın faydaları : 5 Madde Kısa bir liste
Sonraki
Sabahatin Ali Hayatı , Eserleri , Şiirleri, Sözleri, Hikayeleri, Sabahatin Ali’yi Kim Öldürdü? Sabahatin Ali Neden Öldürüldü ?

Sabahatin Ali Hayatı , Eserleri , Şiirleri, Sözleri, Hikayeleri, Sabahatin Ali’yi Kim Öldürdü? Sabahatin Ali Neden Öldürüldü ?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.