Aklından Neler Geçiyor Allah Aşkına? #denedim

#denedim serisi ile adı üstünde deneyeceğiz gari, okuyuverin bari  

 

Aklından neler geçiyor? Kafa sesin sana neler fısıldıyor?

Bin bir tilki mi dolaşıyor kıvrımlarda yoksa kayıp mı oluyorsun o labirent odalarda? Gezinip duruyor musun çıkmaz yollarda yoksa çöpler mi biriktiriyorsun kamyonlarca?

Hem içeri hem dışarı laf yetiştirmeye mi çalışıyorsun umarsızca yoksa daha da mı batıyorsun derine tırmaladıkça? Oskar’lık senaryolar mı yazıyorsun sayfalarca yoksa kaçmaya mı çalışıyorsun döne döne bir o yana bir bu yana?

Aklından neler geçiyor? İç sesin sana neler fısıldıyor?

Uçup gitmesinler diye mi yazıyorsun duvarlara yoksa aklına mı kazıyorsun sığınıp yaradana?Dalıp gidiyor musun habersizce hulyalara yoksa uyanıksın mısın sen de pembe ruyalara?

Tasarlıyor musun üç perdelik oyunlar kafanda yoksa cesaretin mi yok dışardaki hesapsız doğrulara? Düşünmeden giriyor musun çıkarsız çıkmazlara yoksa dalıyor musun hayata gülümseyerek balıklama?

Aklından neler geçiyor? Senliğin sana neler fısıldıyor?

Aklını da alıp tatile mi çıktın ve kayboldun okyanuslarda yoksa gidemiyor musun tüm hayatını sığdırıp bir bavula? Karşı penceredeki kuşlar mı tutuyor seni ayakta yoksa beyninin anahtarını mı unuttun da kaldın sokakta?

Aklından neler geçiyor Allah aşkına?

İklim´in Dora´n

İklim Dora
Yazıyorum, Paylaşıyorum. Hayatın Sevmek, Inanmak Ve Paylaşmak Olduğunu Düşünüyorum. Az Öz Dostum, Ruh Ikizim Ve Kitaplarım Olduğu Sürece Benden Mutlusu Yok. Dünyalıyım. İçi Dışı, Özü Sözü Bir Olmak; Istediğim. Hadi O Zaman, Okuyalım Güzelleşelim. ツ
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Herkesin Derdi Kendine

Herkesin Derdi Kendine

Sonraki
Bi’ Şeyden Çıktımdı Ben Yola Ama… #ÇYL

Bi’ Şeyden Çıktımdı Ben Yola Ama… #ÇYL

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.