28 Yıldır Kandırılmışım!

28 Yıldır Kandırılmışım!

Bundan 28 yıl önce Ocak ayının ortalarında kışın en can alıcı soğuğu ile birlikte Dünya’ya OĞLAK burcu olarak gelmiştim. Ya da ben öyle sanmışım. 😀

28 Yıldır Kandırılmışım!

BAKALIM BU BURÇLAR NEYMİŞ!

Benim tabirimce insanların bütün özelliklerini, yeni teknolojimizde daha doğmadan belirleyen uğurlu rengine, sayısına, ayına, gününe kadar belirledikleri hatta insanların alayının bu nesne ve canlı adlarına göre kaderini bile belirlediklerine inandıkları 12 adet kelime grubudur. 

– Pardon Pardon! Artık 13 adet 

Hepimiz az çok burçların neler olduğunu, yakın çevremizdeki insanların burçlarıyla alakalıysak burçların genel özelliklerini biliyoruz ya da tahmin ediyoruzdur. Fakat bu takımyıldızları bu kadarla bitmiyor tabi kii! Bu iş baya ciddi bir iş arkadaşlar! Adamlar bunun Üniversitelerde Bölümlerini okuyorlar ve bize yaşayacaklarımız hakkında bilgi veriyorlar. 

PEKİ! Şimdiye kadar yaşadıklarım ne olacak?

Aslında bakarsanız Oğlak burcunun özelliklerini taşıyan, eşiyle burç uyumunun çok güzel olduğu, kariyerine odaklı genç bir bayanım. Ne zaman burcum hakkında bir şeyler okusam gururlanırdım. “Aynı beni yazmış, Benden bahsediyor.” gibi cümleleri çok kuruyordum. “Ne güzel bir burçtun Oğlak. Ama bugün vedalaşma vakti sanırım. Seni her ay okuyacağım.” 😀 Sanırım artık eski burçlarımızla bu şekilde bir ilişkimiz olacak. Sadece okuyacağız. O da sırf geçmiş yılların hatırına. Yani yaşadıklarım bir anı olarak kalacak ve ben artık YAY burcuna göre şekilleneceğim.

Burçlar İnsanları Şekillendirir mi?

Artık YAY burcu olduğumu öğrendiğimde sanki kendimi en baştan başlamış gibi hissettim. Özelliklerine ve hatta ergenler gibi aşk uyumuna bile baktım. Çünkü eşime çok aşığım ve bir burç kayması yüzünden aramızın bozulmasını istemem açıkçası… 😀 

Neyse konumuza dönelim! Yani diyeceğim o ki yeni burcumun özelliklerini okumaya başladığımda kendimle bir bağlantı kurmaya çalışmadım değil. Demek ki diyorum kendi kendime ben Oğlak’tayken de kendimi Oğlak burcuna göre şekillendirmişim. 

ARTIK BEN DE BİR YAY BURCUYUM!

Oğlaktan Yay olur mu demeyin! Tabii ki olur. Gökbilimciler yapar biz Yay burcu da oluruz Yılancı burcu da. Yeter ki kendimiz olalım. Burçlara bağlı kalarak yaşarsak “vay halimize”. 

Hale Uzun
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yaşattıkları Korkuyla Dünyaya Nam Salmış 5 Ünlü Korsan
Yaşattıkları Korkuyla Dünyaya Nam Salmış 5 Ünlü Korsan

Yaşattıkları Korkuyla Dünyaya Nam Salmış 5 Ünlü Korsan

Sonraki
Nefes

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.