21 Haziran 2014

28 Temmuz 2014

21 Haziran 2014

22.51

Yarın sınav var Beastly…

Bana dua ediyor musun? Merak ettim doğrusu. Ben ediyorum ve ablam ‘hak edene dua et.’ diye zilyonuncu uyarısını yapıyor. Yüreğimden sana dua etmek geliyor Beastly.

Her şey, O, ‘ol’ derse olur. Bundandır ben elimi semaya açınca ikimizin de sınavı kazanması için dua edişim. Bilmem duyuyor musun dualarımı?

Rüyamda görüyorum seni. Biliyorum sen de beni rüyanda görüyorsun,biliyorum sen de beni aramak istiyorsun. Nereden biliyorsam! Yine de aramana ben engel oluyorum. Cool kızım ya hani. Böylesi daha güzel. Çünkü sen bana çok uzak, ben sana çok yakındım.

Uzaklaşmak özleme gebedir. Özlüyorum ne sana söyleyebilirim ne de başka bir şey.  Sen ‘sevdiğini’ düşün, başkalarıyla çık, dünyanın keyfini çıkar!

Eğer sen gelseydin; ben seni geçmişinle yargılamaz, benden sonrasıyla ilgilenirdim. Nasıl bir çelişkidir Ya Rabbi! Gelseydin de ben seni istemezdim ki. Lakin şuram, yüreğim, çok özlüyor.

Merak etme, İstanbul’a gidersem, seni unutur sevgili yaparım!

Bu saatten sonra tek dileğim,Allah’ın karşısına çıktığında yüzün ak, tertemiz olmandır.

Yüreğini zemzem suyuyla yıkayalım. Ayete’l Kürsü’yü ezberlediğin gibi yüreğine de ihlas okur, sevgiyi yerleştiririz pardon yerleştirirsin.

Seni En Güzeli’ne emanet ediyorum.

Hiç bir şeyim diyemiyorum, bak orada da sahiplik eki var. 

Hadi eyvallah.

Buke
Gittim, gördüm, gezdim, sevdim, aşık oldum, yaşamadan yaşadım. Şimdi de paylaşıyorum. Hepsi bu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sonuç mu Yolculuk mu?
Sonraki
Yılmaz Güney

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.