10 Haziran 2021 – İkizler Burcunda Güneş Tutulması

10 Haziran 2021 - İkizler Burcunda Güneş Tutulması

Evvveeett hazırsak yolun bundan sonrasını ilimin, irfanın, aklın, bilimin ışığında yürüyeceğiz dostlarım. Cehaletin mutluluk olmadığı konusunda artık konpil hem fikiriz diye düşünüyorum. Değilsek de İkizler burcunun 19 derecesinde misssler gibi bir Güneş tutulmamız anlamayanlara bir daha anlatmak için geliyor. Tutulma başlı başlına İkizler enerjisindeyken, tutulan Ay ve Güneş’in hemen yanına İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür de ilişiyor, üstelik Retro konumda. Hep ne diyorum; gelecekten geçmiş geliyor. Zaman doğrusal değil, dairesel. Yani napacağız gelmişi, geçmişi, gelmemişi, geçmemişi kısacası geleceği yeniden yazacağız.

Güneş tutulmalarının hali hazırda büyük büyük Yeni Ay’lar olduğunu ve yeni başlangıçlara vesile olduğunu da hesaba katarsak lets the party begin diyelim mi again and again Gökyüzü şartları nasıl olursa olsun, bizim mekanda partilerin asla iptal olmayacağı konusunda anlaşmıştık bebeksilerim. Herkesin partisine kimse karışamaz da diyor ve tutulma etkilerine girişiyorum (etkileri çoktan bize girişmemiş gibi……..)

İkizlerli Güneş tutulması halkalı bir tutulma olacağı için etkilerini de halka halka yani dalga dalga hissettirecektir. Hatta size benden bir de tüyo halkalı tutulmalar en çok evlilik getiren tutulmalardır. O sebeple herkes sığınaklaraahahsajskls Özellikle Yükselen/ Güneş Yay, İkizler, Başak ve Balıklar yüce rabbimmm yar ve yardımcımız olsun. Evli olanlara n’olacak derseniz, boşanacaklar ki 2.ye yer açılsınahajsska (Buraya tövbe gelecek)

Şaka bir yana evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler, partnerlikler konusunda en çok etkiyi Yükselen İkizler ve Yay’lar alıyor dostlarım. Evlenmeler, boşanmalar, ortalıklar, ayrılıklar olası ve beklenen etkiler fakat İkizlerli Güneş tutulmasında Merkür retrodayken imza atan da ne bileyim… Allah akıl fikir versin diyelim Zaten Neptün tutulmaya ve Merkür’e sert açılar yapıyorken görüş açımızın pek de net olamayacağını belirtmek isterim. Kafa karışıklıkları, kararsızlıklar, yanlış anlaşılmalar, hiç anlaşılamamalar oldukça mümkün. Merkür retrolu kardeşlerim beni anladı ama Neptünden sebep onlar bile yanlış anlamış olabilir bu sefer.

Bir diğer yanda Pluto ve Mars arasındaki gerginlik de devam ederken; olana, bitene, gidene, dönmeyene, yolda gümleyene çok da şaşırmamak lazım diye düşünüyorum. Pluto’nun kestiği parmak acımaz. Üstelik bu sefer Mars’ın Yengecine sert yaptığı için evler, ocaklar, aidiyetlerden de vuruyor. Bir diğer tarafta ülke gündemimiz zaten yeterince hararetliyken sular hepten kaynamaya başlıyor. Toplumu ilgilendiren fakat toplumdan gizlenen konuların, gündemlerin daha da bir şahlanarak geleceğini söyleyebiliriz. Suikastinden cinayetine, kara parasından vergisine, borcundan kredisine kadar birçok konuda yine çarşaf çarşaf okuyacağız, dizi dizi izleyemeye devam edeceğiz, bu çok belli. Burada izninizle Jüpiter’in Balığına, ilahi adalete sığınmak isterim. Ve de belirtmek isterim ki ‘masum değiliz hiçbirimiz’ hatta bazen iyilik diye yaptığımız şey bile bilinç üstüne kötülük olarak çıkabilir ya da kötülük yaptığımızı sanırken aslında nice ekmeklere yağ, kaymak hatta bal bile sürmüş olabiliriz. Biz bilemeyiz Allah bilir.

Bildiğim bir şey varsa o da; doğru, yanlış, günah, sevap diye bir şey olmadığı ve her şeyin algımızdan ibaret olduğu bebeksilerim. Mühim olan vicdan rahatlığı deeeer lafımı ortaya koyarım isteyen beğenir alır, istemeyen bırakır giderahashjasjlks çünkü asıl mahkeme orada.

Bir diğer taraftan sosyal ortamlar ve mecralar hareketli fakat her an bir kısıtlama da yiyebiliriz. Gerek sosyal medyadan, gerek internetten, her türlü iletişimden ve bilgi akışından yana teknolojiden ziyade telepatiyle ilerlesek daha sağlıklı olur gibi geliyor bana ama tabi yine siz bilirsiniz Celebrity dünyası, toplumun gözü önündeki kişiler ve sanat camiası da tutulmadan nasibini alırken günlük rutinlerimizden hizmet sektörlerimize kadar hızlı gelişmeler, değişmeler de söz konusu.

İkizler burcunda tutulma olur da yollar, yolculuklar gündeme gelmez mi? Göç başlayacak desem abartmış olmam umarım (abartıyorsam da yükselen yayımdan ) iletişim ve ulaşım hızlanırken birbirimize fazla karışacağımız günler de bizi bekler. Hastalığın bulaş oranını ve hala bitmemiş riskini de göz önünde bulundurarak hayatımıza devam etmemizde fayda var. Umalımki aşılar, ilaçlar ve tedavilerden yana güzel gelişmeler yaşansın, tutulma destekliyor da.

10 Haziran 2021 - İkizler Burcunda Güneş Tutulması

En güzel haberi de sona sakladım. Yükselen Terazili tutulma da bebişkolar bebişkosu Venüs’ümüz Yengeç burcunda ve anın haritasında tepe noktasında olduğundan üstelik Jüpiterden de destek aldığından ötürü güzel, keyifli, bereketli, aşklı, sevgili gelişmelerin de bizi beklediğini söyleyeyim ki biz de evrenin sonsuz bereketine kollarımızı kocamaaaan açalım

26 Mayıs tarihindeki Yay burcundaki Ay tutulması ve hemen peşi sıra İkizler burcundaki Güneş tutulmasıyla ve sert gökyüzü açılarıyla yumruk üstüne yumruk yemiş gibi hissediyor olabiliriz şimdilik ama bu sefer Güneş bizim için doğuyor dostlarım. Heeerkeslere kalbine göre Aşk’lar diliyor ve güzel kalplerinizden öpüyorum.

Muuuaaahhhh öptümmmm

Y. Pelin Velioğlu
Spiritüel Astrolog • Yaşam Koçu • İlişki Koçu • NLP Uzmanı • Certified by ICF • Yeditepe Üniversitesi #inankihayalleringerçekolsun
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kaybetmekten korkmayın
Sonraki
BİTEMEYEN MİADINI DOLDURMUŞ İLİŞKİLER; Ya pişman olursam korkusu ?

BİTEMEYEN MİADINI DOLDURMUŞ İLİŞKİLER; Ya pişman olursam korkusu ?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.