03/09/2020

love death robots

Selamlar,

Yarın görüşürüz demiştim fakat birkaç gün sonra görüştük. Buradan benim pek de planlı biri olmadığımı anlamışsınızdır.

En son izlediğim dizi The Legend of Lu Zhen’di. Fakst onu bitireli birkaç gün oldu. Lu Zhen’in bir şekilde imparatoriçe olacağını düşündüm ama onun kadar iyi bir yere geldi. En beğendiğim kısmı hikayesinin başladığı yerde hikayesinin bitmesiydi. Beni duygulandırdı açıkçası. Tarihi dizileri,biraz entrikayı seviyorsanız ve biraz İngilizceniz varsa tavsiye ederim.

Bu diziden sonra Bones diye bir diziye başlamıştım fakat bir şekilde Netflix hesabım oldu,o yüzden onu bir süreliğine durdurdum. Sonuçta bu hesabı ne kadar süre kullanabileceğimi bilmiyorum. Bu süreyi iyi kullanmalıyım. Bu yüzden Love,Death and Robots serisini bitirdim. Bu diziyi çok sevdim. Çok kısa ve akıcı olması,çizim tekniklerinin bölümden bölüme değişmesi, hikayelerin çok dolu olması gibi sebepleri var. Zaman zaman korkudan gözlerimi kapattığım zaman zaman güldüğüm zaman zaman da duygulandığım bir diziydi. Tavsiye ederim.

Aynı zamanda daha önceden başlamış olduğum %3 dizisine devam ediyorum. Sıkıcı değil fakat çözemediğim bir sorunu var. Bulursam sizinle paylaşırım. Ve bunların dışında yeni bir diziye başladım. Bir süredir izlemek istiyordum ve sonunda başladım: The Good Place. Bence oldukça güzel bir dizi. Daha ilk sezonun sonlarındayım,devam ettikçe diziden bahsederim.

Witcher dizisini severek izlediğim için dizinin kamera arkası, bazı röportajların olduğu bir film/belgeseli de izledim. Benim hoşuma gitti. Yeni sezonu heyecanla bekliyorum.

Bir de Disenchantment diye bir diziye başladım. Henüz iki bölümünü izlemiş olsam da çok hoşuma gitti. Biraz absürt,oldukça komik ve eleştireldi. Bitiririm diye düşünüyorum.

Fark ettiğiniz üzere izlediğim çoğu filmi/diziyi seviyorum. Bunun sebebi öncesinde bayağı araştırmam ve çok beklentiye girmemem olabilir.

Ayrıca yeni biriyle tanıştım. Şimdilik her şey oldukça güzel gidiyor. Umarım böyle devam eder.

Bugün sabahtan akşama kadar dışarıda olmama rağmen bu kadar çok şey yaptığım ve hala uyumadığım için kendimle gurur duyuyorum.

Kendinize iyi bakın.

Victoria,

Victoria
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Seyahat Etmek, Evlenmekten Daha Çok Mutlu Ediyor
ormanda seyahat

Seyahat Etmek, Evlenmekten Daha Çok Mutlu Ediyor

Sonraki
Türk Lirası Değeri…

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.