Yürekten sözler

Gerçek aşk nedir bilir misin?

ÂŞK  insana çok şey öğretir güvenmeyi fedakarlığı… Bazen her zorluğa rağmen aşkın için vazgeçmeyi öğrenmeyi sevginin arkasında durmayı kaybetmekten korkmaksızın bazı şeyleri kazanmak için bazı şeylerden vazgeçmeyi öğrenmektir Aşk  

 Biz mutluluğu daha çok bir duygu olarak anlıyoruz.bu duygu bizi ALLAH a yakın etti mi asıl mutluluk duygusu o zaman başlar. Ama mutluluk sadece bir duygu değildir. Sevinçtir hüzündür. Bekleyişdir . Çok sevdiğin zaman sevdiğin için sevinçli olursun endişe eder onu korumak istersin. Mutluluk kalp yoluna adım atıp aşk izlerini peşine takıp gittiğin bir hüzün yoludur.   hiç beklenmedik anda gelen en güzel duygudur. Bazen sevildigine mutlu olursun bazen sen sevdiğin için   mutlu olursun. Bunu fıtratta  yaradan yine  RABBİM dir. Mutluluğu nasip eden yüce mevlam onu unutturmayacak mutluluklar nasip etsin. 

Her gün bir diğer günün aynısı. Yine geceye dalıyorum, sonu gelmeyecek bir döngü sarmalı beni sarmalıyor. En sıkıcı ve beynimi kana bulanmış hissettireni ise yine sensiz geçirmek zorunda olduğum bir gecenin beni içine çekmesi. Sen olmasan da seni seven, bunu zorda öğrenen birisi var unutma ve hep hatırla bunu.

Yürekten sözler
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ebeveyn
Sonraki
Kadın olmak

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.