YARIM KALMIŞ GRUP TANITIMI

 Evet sevgili okurum geçenki yazımdan insanlar yüzüme karşı söylemediğini yazı ile demiş. Onu bile yazalı kaç gün olmuş daha dün gördüm. Açıkcası onlar LGBT hakkındaki genel düşüncelerimdi gruba yazmadım. Kaldı ki o yazının istatistiklerini paylaşacağım. 

  Geleyim o kimseye bir insan bunu neden yapar sorusuna cevap vereydin keşke… Ben bir MIXER’im. Bunları yazdım çünkü insanların dikkatini çekecekti… AŞK101 denilen diziye insanlar LGBT var diye geldi sonra fos çıktı. Bunu unuttunuz herhalde. Bizim ülkemizde LGBT dinen hoş görülmüyor ama çok seviyoruz bunu bir kabullenin öyle gelin.  Gelelim grup tanıtımına….

     KS GANG  (Tayland Şirketi) adlı şirketten 21 Mayıs tarihinde çıkış yaptı. İlk debut parçası “Y U COMEBACK”. 4 üyeden oluşuyor bu grup. Üyeleri fln  geçmedim önceki yazımda bugün aklıma bu bir tanıtım yazısı dedim. O yüzden olması gerekiyor. 4MİX grubu George, Folksong, Ninja, Mcka adlı sevimli üyelerden oluşuyor. 

     Arkadaş gruba sallamışım gibi yazmış arkadaş sen grubun  debut şarkısında #lgbt bands yazısını görmüyorsan ben ne yapayım….  

      Grubun fandomuna “MIXER” deniyor.  

  Ninja bayağı güzel yetenek akıyor çocuktan. Ben açıkçası o kıyafetleri herkesin taşıyacağını düşünmüyorum. 

      Gel gelelim sert bir yapısı var o yüzden hoşuma gitti. Folksong üyenin adı bias seçecek olsaydım bunu seçerdim kesinlikle. 

      Kırmızı saçı çok güzel olmuş. MCKA 

      Benim ilk T-POP deneyimim bir de siz bunu yapınca ne geçiyor anlamadım. Ben genelde K-POP ve A-POP dinleyen biriyim. Evet sevgili okurum bir tavsiye vereyim. SF9 şarkılarına kesin bakın. 

              Bu da George bu isim bir garibime gitmedi çok değişik isimler var şu dünyada… 

        Grubun güzel performanslardan oluşan güzel videolar atacağım dünkü gibi sorun çıkmaz umarım. Ben grubu tam tanımıyorum hala MIXER birinden yardım aldım. Bu güzel performansları da izleyemedim o kadar fazla vaktim yok. 

   Grubun spofity şarkıları :

Bu da güzel bir şarkı dinlemiştim ben ilk T-POP deneyimim olunca kulağımı tırmalasa da ilk başlarda gayet kaliteli iş çıkarılmış. Merve Bella ‘dan daha iyi kulağım kanamıştı onda… 

    Ben size güzel videolar ayarladım bir de her taraftan umarım izlerken eğlenirsiniz evde çok sıkılanlar oluyormuş onlar için de güzel olur. 

   https://youtu.be/ZlwErCvdwHw 

 Bu grubun debut şarkısının klibi umarım bu yazıda aksilik çıkmaz da geri silmek istemiyorum. 

 https://youtu.be/b45Lh–uK5c 

 

https://youtu.be/Qm_wlqPpXlM 

 

Evet linkleri atarken korkmam peki dün 1 saatim boşa gitti hala oradayım ben… 

https://youtu.be/r5upUvjDGHo 

Türkçe çevirisine de bakmak isteyen olur belki ben bunu yayınladığımda saat 12 olacak bu gidişle… Kahvaltı yapacağım şimdi sonra gelmem gerek ;

Bu da bir yarışmada performans videoları 

https://www.youtube.com/channel/UCamnPeIcNvjNVKUeu1bDqfw 

Bu da takip edebileceğiniz bir YouTube Türkiye Sayfası 

https://youtu.be/VD8LK1DjM08 

Grubun tiktok, twitter ve Instagramı da var bu YouTube ve Spotify linklerini ancak kaldıracağını düşünüyorum. 

Evet o yazıyı  silmeyeceğim o yazıda benden bir parça vardı o kadar uğraştım o yazı için niye  sileyim sırf birileri beni linçledi diye yazısında emin ol üyeleri detaylıca bilmemem benim suçumdu ama her yere yaydık MIXER arkadaşlarım ile. Bir tanesinin BTS fan hesabı vardı 6.000 takipçilik 4MİX sayfasına çevirdi. Bir çeviri sayfasına ise bunu çevir diye ortalığı birbirine kattım. Bu da  başarılı olduğumun kanıtı kimse bana diyemez sen ne konuşuyorsun affedersiniz de saygı çerçevesinde konuştuğum sürece kimseyi linç etmeye hakkınız yok. 

   MYT Listelerine kadar çıkarttık biz de gülme sırası diyelim ki ben orada ben üyeleri linç etsem emin olun insanlar meraktan daha çok açardı. Bunu asla yapmam. Çünkü bir MIXER’im ben o arkadaşım kadar olamasam da elimden geleni yaptım o yüzden kimse kızamaz  bana. Bundan sonra çok ciddi bir konuyu ele alacağım. Bana linç gelmeseydi yenilemeyebilirdim ama o yazıyı üzerine eklemeyi düşünüyorumdum. Çok vaktim yok o yüzden pek vakit olmasa da elimden geleni yapacağım. En güzelini yazacağım. Bundan sonraki yazımı beklersiniz umarım. Yazımı buraya kadar okuyan kardeşime teşekkür ederim. Herkes kendine iyi baksın zor bir dönemden geçiyoruz 

yazar

Yazar: İkona

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum