YAĞ YAKMAK MI İSTİYORSUN HEMEN OKUMALISIN BİR UYGULAMA BİLİYORUM!

Benim gibi yağ yakmak mı istiyorsunuz , gerçekten çok güzel bir önerim var! Bilaiğim bir uygulama sayesinde zayıflayabilir, bacaklarınızı inceltebilir, karın kası yapabilirsiniz.CHLOE TING KESİNLİKLE HEMEN YOUTUBE GİREREK HEMEN ŞİMDİ BU DAKİKA İÇİNDE BAŞLAMALISINIZ , evet sizi çok zorluyor veya az zorluyor olabilir ama 3-4 gün içerisinde herkes sizde olan değişikliği farK edebilir.

BENDEKİ DEĞİŞİMİ ANNEM FARK ETTİ!

Ben kalın bacağımdan fazla şikayetciyim , bugün yapmaya başladım ben çok zorlandım ama alıştıkça daha az zorlanacağım bunu biliyorum! Bir arkadaşım söyledi; Ben yapmaya başladığımda çok zorlanmıştım ancak yavaş yavaş daha az zorlanmaya başlıyordum 4.günümde annem hemen bana sen zayıfladın mı demişti , bence bunu duymak çok güzeldi. 

Hemen sizde başlamalısınız ister günde 15 dakika yapın ister 2 günde bir yapın ama haftada 2 kez mutlaka yapmanızı öneriyorum! Aslında önerebileceğim birkaç uygulama daha var ister misiniz! Bunu belirtmeniz yeterli , sizde birilerine özeniyor musunuz benim gibi? Mesela fiziği Güzel olan birileri gibi ah ben çok özeniyorum keşke onlar gibi güzel olabilsem ama yakın bir zamanda onlara özenmeye gerek kalmayacak , çünkü ben istediğim şeyi başaracağıma inanıyorum , bir insan isterse her şeyi başarabilir bence…

Ders çalışmakta zorlananlar , ders çalışmak soru çözmek isteyenler ama çözemeyenler bildiğim bir kanal var önermemi ister misiniz?

Curlyblogger
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
kimlik ve isim
Sonraki
CİLT BAKIMI

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.