Turna balığını kaybetmek korkusunun yarattığı farkındalık

Kaynak belirtilmedi

 

Öncelikle merhaba okyanus sakinleri bunu yazmak ve yazmamak arasında çok gidip geldim ve içimi buraya dökmek istedim. Öncelikle umarım iyisinizdir depremdem dolayı ben uzakta yaşıyorum deprem bölgesinden ama hep size bahsettiğim Turna balığı deprem bölgesindeydi maalesef. Hiç konuşmadık ama iyimiş onların evi zarar görmemiş ama eminim benim korkumu anlamışsınızdır. Depremi öğrendiğim an beynim durdu dayanamadım o korkuya yazdım mesaj attım ama turna balığı görmedi sonra arkadaşımız var ortak ona sordum ve durumu öğrendim şükür iyi şuan.

İnsanlara nekadar kızsanız nekadar kırılsamızda ölüm denen bir şey var haayatımızda ve bu hep aklımızda olmalı, düşünüyorum da turna ya bir şey olsaydı napardım galiba mahvolurdum bu bile ona değer verdiğimi söylüyor bana .

Turna balığı ile olan son konuşmamızı okudum yine bana durup dururken sataşmış ben de yine kızmışım ona sonra benden çok özür dilemiş ben de görüldü atmışım affettim dememişim ama turna bil ki ben seni çoktan affettim. Bana yaşattıklarını yaptıklarını çoktan affettim umarım sana verdiğim anahtarlık hala bir şekilde sendedir. Uğurun olsun …

Ve o diğer balık geldi aklıma. Sevgilin. Onu zaten hiç düşünemiyorum ne hakdedir şimdi seni düşünmekten. Üzücü bir durum ama iyi olduğunu bir şekilde bilmek huzur veriyor.

Eğer olurda bir gün aynı ortamda olursak bana niye öyle şeyler yaşattın diye sormak istiyorum bana niye yalanlar söylediğini merak ediyorum ve bana neden okadar içini açtığını bunları bilmem gerek turna 

Şuan keşke sana şeftalili redbull yollayabilsem çok seviyorsun senin sayende ilk kez tatmıştım ve ozamandan beri hep içerim belki de bana hiç bir şey katmadığını düşündün ama her küçük ayrıntıda sen varsın ve bundan kurtulamıyorum ama bir yolunu bulurum herhalde.

Bu gün sadece bunu anlatmak içimi dökmek istedim 

ÇOK YAŞINDA HER ZAMANKİ ÇOCUKSUN GENE                                                                             BEN SENİ UZUN BİR YOLDA YÜRÜRKEN GÖRMEDİM Kİ HİÇ. 

                                                                                   

japon balığı
okyanusta kaybolan japon balığının serüvenleri
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İNSAN KENDİNİ NASIL BULABİLİR?

İNSAN KENDİNİ NASIL BULABİLİR?

Sonraki
Merhaba ben Risus. Hayatıma hoşgeldiniz!

Merhaba ben Risus. Hayatıma hoşgeldiniz!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.