TFF-MHK-YAYINCI KURULUŞ ŞEYTAN ÜÇGENİ

Öncelikle şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Yazıklar olsun diyerek başlamak istiyorum. Kimse kusura bakmasın rezil bir ligimiz var. Başlıkta belirttiğim üç kuruluş veya kurum kimi istiyorsa o kazanıyor. Bu kadar takımın, bu kadar oyuncunun emeğine yazık. Eylül ayında versinler kupayı istedikleri takıma bunca oyuncuda bu kadar zahmete girmesin. Dün Galatasaray-Ankaragücü bugün ise Fenerbahçe-Antalyaspor maçında hakemlerin kararları maçın önüne geçmiştir. Böyle bir ligi izleyeceğime Dünya’da bir ton futbol oynanan bambaşka ligler var, onları izlerim daha iyi.

Bütün Türkiye’deki futbol severler ve futbol adamları sadece düzgün bir hakem yönetimi ve ADALET istiyor. Sezon başından bu yana her maç bir hakem konuşuluyor. Verilmeyen penaltılar, yanlış çalınan ofsaytlar yeter artık. Bu kendilerine Hakem diyen şahsiyetler Allah rızası için haftada 1-2 tane maç yönetecek ama gel gelelim onu bile beceremiyorlar. 

Şimdi bazı Fenerbahçeliler bana şunu yazabilir:” Koskoca Fenerbahçe bu tür maçları hakem kararına bırakmadan farklı kazanması lazım”. Haklısınız ama Fenerbahçe bugün o kadar kötü oynamadı. Biraz şansızlık birazda maçın son dakikalarında hakemin hamlesiyle berabere kalmıştır. Yani demem o ki Fenerbahçe son vuruşlarda daha becerikli olursa daha iyi sonuçlar çıkacaktır.

Son olarak başlıkta da belirttiğim şeytan üçgeni futbolumuzdaki kirli düzenini bitirmelidir. Yoksa Türk futbolunun geleceğini hiç parlak görmüyorum.

okur

Yazar: fkorpe

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.