SİYAH GÖZLÜ ÇOCUKLAR / BLACK EYED KIDS (TEKSAS’IN KABUSU)

Herkese merhabalar ,

Bugün ki konumuz “Siyah gözlü çocuklar” yani bir şehir efsanesi.. Şimdiden iyi okumalar dilerimmm…

Siyah gözlü çocuklar , 1990’dan beri dilden dile dolaşan bir şehir efsanesidir. Yaşları genelde 6-16 yaş arasındadır. Genellikle otostop çekerler , ıssız yerlerde dururlar , teni solgun çocuklardır. Bu çocukların en belirgin özellikleri adı üstünde gözlerinin simsiyah olması..  

Bu çocuklarla karşılaşmış yüzlerce insan var. Gören kişilerin hepsinin birbirinden farklı hikayeleri var fakat çoğunluğu aynı olan hikayeler. Bu çocuklar genellikle insanların yanına yardım amacıyla geliyorlar , yardım edenlerin sonu ise hiç iyi olmuyor. 

Bu çocuklar genelde yardıma muhtaç gibi görünürler , hatta fazlasıyla kibar davranırlar. Başlıca özellikleri ise ; mekanik yapıları , hipnotize edici sesleri , ritmik ve kafiyeli konuşmaları. Bu çocukların olduğu yerlerde hayvanların fazlasıyla agresif ve rahatsız olduğu gözlemlenmiştir. Mekan olarak farketmeksizin , alışılagelmedik yerlerde de bu çocuklar insanların karşılarına çıkabilirler. Unutulmamalı : bu çocuklar genelde sizden yardım isterler. Evinize girebilirler , yolda size eşlik edebilirler , telefonunuzu isteyebilirler , arabanıza binebilirler…

Eğer onlara “Hayır” derseniz , aşırı derecede agresifleşip seslerini yükseltebilirler. Sizi zor durumda bırakacak şeyler söyleyebilirler. Örnek verecek olursak ; “beni arabanla … bu yere bırakmak zorundasın” “Bana yardım edebilecek tek kişi sensin” gibi.

Onlarla ilk karşılaştıklarında genelde insanların içini tuhaf bir his kaplar. İnsanlarda karmaşık hisler bırakırlar. İnsanlar ilk yardım etmek istemeseler bile sanki zihinleri kontrol ediliyormuşcasına yardım etmek zorunda olduklarını hissederler.

İnsanlar ilk kez bu çocukları gördüklerinde kafaları eğik bir şekilde dururlar , yere bakarlar veya gözlerini göremeyeceğiniz bir şapka ya da kapüşon takarlar.

Eğer bu çocuklarla karşılaşıp bir şekilde gözlerinin siyah olduğunu fark ederseniz ve çocuklara “hayır” derseniz bu durumda yapmanız gereken tek şey ; bulunduğunuz yerden anında uzaklaşmak.. 

Evdeyseniz kapıyı kapatmak , arabadaysanız basıp gitmek , yürüyorsanız koşarak uzaklaşmak.. (RUN!!!!!!!! :D)  

Çocukların gözlerine bakan kişiler aşırı derecede hipnotize olduklarını söylemişlerdir. Eğer çocuklara “hayır” deyip arkanızı anında dönüp giderseniz , onların saniyesinde yok olduklarını göreceksiniz.

Bu olaylara 1997 yılında tanıklık eden bir gazetecinin iddiaları şunlardır ; 

GAZETECİ FOTOĞRAFTA GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİDİR. ADI BRIAN BETHEL

Texaslı gazeteci arabasını boş bir park alanına çekiyor. Orada dinlenmeye başlıyor veya birini beklemeye başlıyor. 8-9 yaşlarında 2 çocuk sert bir şekilde arabasının camına vuruyor. Brian ürküyor fakat korktuğunu belli etmiyor soğukkanlı bir şekilde camını açıp ne istediklerini soruyor. Çocuklardan biri kız ; kızıl saçlı , yüzü çilli , başı öne eğik bir şekilde , diğer çocuk ise erkek ; kıvırcık saçlı , başında şapkasıyla kapüşonu öne doğru bakıyor. Çok istedikleri bir film olduğunu , oraya gitmeleri gerektiğini fakat paralarını evde unuttuklarını söylüyorlar. Gazeteci bir an istemsiz bir şekilde yardım etmeye yeltenirken çocuğun gözlerinin siyah olduğunu fark ediyor. Anında arabasının kapılarını kilitleyip gaza basıyor. Dikiz aynasından baktığında ise çocuklardan eser kalmadığını görüyor.. 

Diğer bir hikaye ise şöyle ;

Issız , sessiz , sakin bir yerde yaşayan çift varmış. Gece uyurken sabaha karşı saat 2-3 gibi bir kapı sesiyle uyanmışlar. O sırada da dışarıda kar kıyamet varmış. Karı – koca ikisi aşağı kata inmişler. Kapıyı açmışlar , hava ne kadar kar kıyamet olsa da hiç o mevsime uygun giymeyen 2 çocuk görmüşler. Bu çocuklar biri kız biri erkek 5-6 yaş arasında imiş. Çocukların yüzleri hiç görünmüyormuş. Çocuklar “içeri girebilir miyiz?” diye sormuşlar. Çiftin içine sinmese de bir şeylerin yanlış olduğunu sezseler bile koşullara uygun giyemedikleri için acıyıp eve almışlar.Kadın çocuklara sıcak bir şeyler getirmek için mutfağa doğru gitmiş. Adam ise çocuklara ailelerini sormuş. 

Çocuklar ailelerinin birazdan buraya gelip onları alacağını söylemiş , çift bu durumu tabi ki biraz garipsemiş. Çiftin kedileri varmış , bu kedi çok cana yakın insanları çok seven ve onları eğlendiren bir kedi olmasına rağmen , çocuklar içeri girdiğinden beri kedi agresifleşip rahatsız olmaya başlamış. Kadın içeceklerle içeri girdiğinde , eşinin iki eliyle başını tuttuğunu görmüş. Ne olduğunu sorduğunda ise , eşi başının fazlasıyla döndüğünü ve ağrıdığını söylemiş. Kadın içecekleri çocuklara verirken , çocuklar başlarını kaldırmışlar. Çift neye uğradıklarını şaşırmışlar..

Çocuklar tam oturdukları yerden kalkarken , elektrikler gitmiş ve ritmik seslerle tuvalete gitmek istediklerini söylemişler. Onlar tam gittikleri sırada adamın burnu şakır şakır kanamaya başlamış. Kadın kocasına havlu getirmek için hemen mutfağa doğru yöneldiğinde çocukları koridorlarında el ele tutuşup hareketsiz dururlarken görmüş. Kadın onlara baktıklarında hareket etmeden ailelerinin geldiklerini söylemişler. Çift o anda kapıyı açmış , dışarıda bir araba ve arabanın yanında siyahlara bürünmüş insan kılığında iki kişi görmüşler.Çocuklar onlara doğru koşarak arabaya binmiş ve oradan uzaklaşmışlar. 

O günden sonra çiftin hayatı hiç ama hiç iyi gitmemiş. Bu olaydan 3 gün sonra kedileri kendi kanında boğularak ölmüş. Adamın kanamaları hiç durmamış en sonunda doktora gitmiş , doktor tetkiklerden sonra bunun nedeninin kötü huylu deri kanseri olduğunu tespit etmiş. Bu deri kanserinin belirtileri iç ortamlarda sprey, ten kullanan kişilerde görülüyormuş. İşin tuhaf yanı adamın bu tür spreyler hayatı boyunca kullanmamış olması. Bir kaç gün sonra ise adam hakkı rahmetine kavuşmuş.

Daha sonra kadında da fazlasıyla halsizlik , baş dönmesi , yorgunluk hissi ve burun kanaması başlamış.

Aslında bu olayların temeli bu çocuklarla karşılaşan insanların , radyasyon zehirlenmesi yaşadığı öngörülüyor. Bu rahatsızlığın temeli ise ; ufo gören insanlarda , uzaylılarla karşılaşan insanlarda veya dünya dışı varlıklarla karşılaşan insanlar da görülüyor.

BU ÇOCUKLAR ACABA BİR TÜR UZAYLI MELEZİ Mİ ? YOKSA AÇIKLANAMAYAN PARANORMAL ŞEYLER Mİ VAR ? YOKSA DÜNYANIN HER YERİNDE BU OLAYLA KARŞILAŞAN İNSANLAR BİR TÜR HAYAL GÖRÜP YALAN MI SÖYLÜYORLAR ?

BURAYA KADAR OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİİİM. HOŞÇA KALIN 🙂 

Esma
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İstanbul Bit Pazarları Rehberi: Her Şeyi En Ucuza Alın!
İstanbul Bit Pazarları Rehberi: Her Şeyi En Ucuza Alın!

İstanbul Bit Pazarları Rehberi: Her Şeyi En Ucuza Alın!

Sonraki
Kendini Affetmek

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.