SHİFTİNG NEDİR? NASIL YAPILIR?

Selam sizlere shifting nedir ve nasıl yapılır onu anlatıcam yani çalışıcam.

SHİFTİNG NEDİR?

Shifting kendi evrenini oluşturmaktır. Bir gerçeklik oluşturmak kısaca paralel evren(umarım ki doğru yazmışımdır).

Birkaç metodlar var fakat metodlar hakkında çok fazla bilgim yok fakat sadece bir tane biliyorum ama adını bilmiyorum adını söylemeden anlatıcam.

Script yazıp yastığının altına vb. bir yere koyuyorsunuz. Ellerin ve ayakların birbirine değmeyecek şekilde kısaca deniz yıldızı şeklinde yatıp o evrende neler yaşamak istediğinizi kendinizi gerçek evren deymiş gibi hayal edin daha sonrada 1 den 100 e kadar sayıp başardım evrene geldim vb. diyip gözünüzü yavaş yazaş açıyorsunuz.

Umarım yanlış anlatmamışımdır.

Shifting günah mı?

Hayır değil shifting kendi aklında rüya gibi fakat daha net ve istediğin bir şey yani kısaca rüya bu yüzden günah değil ❌

SHİFTİNG NASIL YAPILIR?

Zaten birazcık anlattım ben başardığın nasıl hissedersin onu anlatıcam. Vücudunuz karıncalanır düşüyomuş veya boşlukta süzülüyor muş gibi hissedersiniz. Shifting ı denemeden önce duş almak önerilir bol bol şu içilmesi önerilir.

O EVRENDEN NASIL GERÇEKLİĞE DÖNÜLÜR?

Script inişe bir şifre yazmalısınız örnek ” gerçekliğe dönmek istiyorum diyip parmak şıklatınca gerçekliğe dönücem” veya bir sayı yada cümle gerçeklikte ki adınız soyadınız olabilir. Eğer orada sıkışmaktan ve şifrenizi unutmaktan korkuyorsanız script inize “şifremi unutmayacağım asla o evrende sıkışıp kalmayacağım” yazabilirsiniz.

Benim anlatıcaklarım bu kadardı eğer düzgün anlatamadıysam özür dilerim instagram hesabım ” iremikhelvasii_35 ” sorulaeınız var ise ya instagramdan yada buradan sorabilirsiniz teşekkürlerr 🙏

irem.x.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Eyvallah Şükran
Sonraki
Gece Mavisi

Gece Mavisi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.