Pubg Mobile Bu Bayramda da Küskünleri Barıştırdı

pubg-mobile-bu-bayramda-küskünleri-barıştırdı

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, bayramda dayanışma ve yardımlaşma geleneğini sürdürüyor. Kurban Bayramı’nda da yardım kampanyalarına devam etti. Bu Kapsamda PUBG MOBİLE ihtiyaç sahibi ailelere kurbanlık dağıtarak bayramlarını kutladı.

 

pubg-mobile-bu-bayramda-küskünleri-barıştırdı

Bayramda küslük olmaz mantığıyla hareket edip Emre Gül işbirliğiyle Mami Emen ve Sefa Kındır’ı buluşturdu. Böylece PUBG MOBILE YouTube’un ünlü ekibi Facia Üçlü’nün uzun bir süre sonra yeniden bir araya gelmesini sağladı. Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül ihtiyaç sahibi ailelere yardım dağıtarak ilk videolarına da imza attı.

 

pubg-mobile-bu-bayramda-küskünleri-barıştırdı

 

Facia Üçlü’nün videosu Kurban Bayramı’nın ilk gününde trendler listesinde birinci sıraya yükseldi. Ayrıca  1 milyonun üzerinde izlenen ve hâlâ trendlerde birinci sırada yer alan video, PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında izlenebilir.

 

pubg-mobile-bu-bayramda-küskünleri-barıştırdı

 

Tencent Türkiye müdürü Aras Şenyüz  “PUBG MOBILE Türkiye olarak yaptığımız yardımlar ile oyuncularımız ve ailelerinin kalbine dokunmaya devam ediyoruz. Bu bayramda da daha önce yaptığımız gibi küsleri barıştırarak, yardım kampanyamızı birlikte gerçekleştirdik. PUBG MOBILE Türkiye olarak Türk kültüründen öğeleri ve önemli değerlerini oyunlarımıza ve kampanyalarımıza dahil ediyoruz. Bundan sonra da benzer faaliyetlerimizi artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm müslüman alemine sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

pubg-mobile-bu-bayramda-küskünleri-barıştırdı

 

Aynı zamanda bu oyun, daha önce de Enes Batur ve Orkun Işıtmak ikilisini bir araya getirip barışmalarını sağlamıştı.

Türkiye pazarına büyük önem veren ve oyunculardan aldığı geri bildirimleri değerlendiren oyun, önümüzdeki dönemlerde de yenilikçi içeriklerle oyuncuların hayatlarına dokunmaya devam edecek.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

infiluck Gaming
infiluck
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Şehir Merkezleri Ne Büyülü Dimi
Sonraki
Samsung The Freestyle ile Batarya Hediyesi

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı. Hemen yazmaya başla
Mart ayı blog yarışması başladı
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.