Netflix, Türkiye’de Şubat 2021’de Yayınlanacak İçerikler

Netflix, Türkiye'de Şubat 2021'de Yayınlanacak İçerikler

Netflix, Türkiye’de Şubat 2021’de Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix, ocak ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, şubat ayının planlamasına dair duyurusunu yayınladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların şubat ayında daha çok yeni dizilerle tanışacaklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca Pele’nin belgeseli de şubat ayı içinde Netflix’te olacak.

Netflix, şubat ayında yayınlayacağı yeni içerikleri duyurdu. Netflix tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların önümüzdeki ay yeni dizilerle tanışacaklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca platformun önce çıkan 3 yeni filmi de şubat ayı içinde kullanıcılarla buluşacak. Peki Netflix kullanıcılarını, şubat ayında neler bekliyor?

Netflix, aslında sakin bir şubat ayı geçirecek gibi görünüyor. Zira açıklanan içeriklerin sayısı önceki aylardan biraz daha az. Ancak şubat ayında, bir futbol efsanesi olan Pele’nin hayatını anlatacak bir belgesel de Netflix’teki yerini alacak. Yani şubat ayının da diğer aylarda olduğu gibi kullanıcıları kendine bağlayacak yapımlara sahip olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

The Crew (15 Şubat)

The Crew dizisi, özellikle de Y kuşağının ilgisini çekecek türden. Bunun nedeni ise dizinin doğrudan Y kuşağına odaklanan bir komedi dizisi olarak karşımıza çıkıyor oluşu. Kevin James’in başrol olduğu dizide, bir NASCAR garajının şefiyle, şefe nazaran daha genç olan teknoloji bağımlısı garaj üyelerinin aralarındaki ilişkiyi izleyeceğiz.

Behind Her Eyes (17 Şubat)

Gizem, tuhaf olaylar ve kaosu seven Netflix kullanıcılarının ilgisini çekecek Behind Her Eyes, boşanmış bir kadının psikiyatrist olan patronuyla yaşadığı ilişkiyi ele alıyor. Bir şekilde patronunun karısıyla tanışıp, arkadaş olacak ana karakterimiz, nasıl bir belanın içine düştüğünü iş işten geçtikten sonra anlayacak.

Netflix, Türkiye'de Şubat 2021'de Yayınlanacak İçerikler

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

Netflix’in şubat ayındaki ilk yeni dizisi olarak karşımıza çıkacak Ateşböceği Yolu, Kristin Hannah tarafından yazılan ve çok satanlar arasına girmeyi başaran romanın bir uyarlaması. Tully ve kate isimli iki kadının 30 yıldır devam eden arkadaşlık ilişkisini anlatacak dizi, şubat ayını duygusal ruh hali içinde geçirmeyi planlayan Netflix kullanıcıları için favorilerden bir tanesi olacak gibi görünüyor.

Netflix’te Şubat 2021 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

The Crew (15 Şubat)

Behind Her Eyes (17 Şubat)

Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix filmleri:

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

Dünyadan Haberler (10 Şubat)

I Care a lot (19 Şubat)

Netflix Orijinal dizileri

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

5 Şubat’ta yayınlanacak Malcolm ve Marie, Netflix’in klasik cinsellik temalı filmlerinden bir tanesi olarak hafızalara kazınacak gibi görünüyor. Filmde, yönetmen olarak para kazanan Malcolm ve onun kız arkadaşı Marie’nin hikayesine tanıklık edeceğiz. İlişkileri zora giren ve birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalan çiftin neler yaşayacağını, hep birlikte göreceğiz.

suheda-aydin
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
90'lar ve "Şimdi"nin Müziği
Sonraki
Dünyan Zengin Olsa Ne Olur, Senin Zenginliğin Yanlızlıksa

Dünyan Zengin Olsa Ne Olur, Senin Zenginliğin Yanlızlıksa

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.