Lgbt

Her insanın,özgürlüğe ihtiyacı var. Özellikle aşkta aşkın cinsiyeti, dini,ırkı,teni,yaşı,kilosu ,dili yoktur.!

Peki lgbt ne? 

Lgbt(lez,gay,biseksüel,trans)kendi cinsiyetine hem kendi cinsiyetin hemde karşı cinse karşı cinsiyetin olmaya lgbt bireyi denir. 

Lgbt bireyleri nasıl davranmalıyız?

Onlarda insan unutmayın her insana nasıl davranmanız gerekiyorsa öyle davranmanız lazım “sen gay misin?” “Bana yürümesin dimi” “ıyy” gibi tepkiler sadece cahilikten ibarettir bu tepkileri verdiniz diye iyi bireey yaptığınızı sanmayın. 

Peki lut kavmi?

Her lgbt bireyine “günah ama” diyorlardır sanki tek günah olan şey buymuş gibi telefonla oynamamız televizyon izlememiz bile günah iken kendi günahına niye karışıyorsun kimin buna cesareti var ki? Saçmalıktan  ibaret  “ben görevimi yapın söyleyim”birde bu laf var herkese söylenen sen ona söyleyene kadar bir çok kis aynı cümleyi kurmuştur.

Bu bir hastalık mı?

Tabikide bu bir hastalık değildir. Aşkın cinsiyeti yok demiştim böyle birşey hastalık olmaz sırf kendi cinsiyetini sevdi diye piskologo götürmeyi bırakın artık çocuğunuzu.

Bir lgbt bireyi değilim belki ilerde bunun farkına varabilirim. Bu kötü birşey değil asla inanmayın utanılacak birşey değil ASLA BUNU UNUTMAYİN VE KİMİ SEVIYORSANIZ ONU SEVIN

insanlar size laflar söyleyecek tek yaptığı iş bu çünkü insanların ‘insan’demeye bile utanıyorum bu sizin özgürlüğünüz başkasının sizin hayatınıza karışmamasına izin vermeyin! Br unutmayın aşk’ın cinsiyeti,dini,ırkı,yaşı yoktur! Karşı tarafta sizi seviyor br önem seviyorsa kimse sizi ayırmasın Yapabilirsiniz unutmayın🌻

hope-bird
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Çin emperyalizminin 21.yüzyıldaki versiyonu: Çin Avrasyacılığı ve Çin rüyası

Çin emperyalizminin 21.yüzyıldaki versiyonu: Çin Avrasyacılığı ve Çin rüyası

Sonraki
AŞK MI, TUTKU MU??

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.