Kilo vermenin yolları

Kesinlikle çok yağlı yemeklerden ve hamurlu gıdalardan uzak durun. Tatlı ve tatlı ürünlerden uzak duralım duramıyorsanızda oldukça azaltalım. Şekeri oldukça azaltın bol bol yeşillik yiyin. Meyveyide bol  bol tüketmenizi tavsiye ederim….  Spor yapmayıda unutmayalım. Abur cuburladan münkünce uzak durun(örnek:çerez, cips, şekerli kola, bisküvi vs.) bu gibi.  Diyet kola içebilirsiniz. kepekli ekmek yiyebilirsiniz fazla abatmamak kaydı ile. 

  1. SABAH: 2 parmak peynir, 5 tane zeytin, 2 veya 3 dilim ekmek, ve yeşillik. 

  2. ÖĞLEN VE AKŞAM: Çorba, Pilav(BULGUR), 1 veya 2 dilim ekmek, ve bol bol yeşillik. yiyebilirsin düzenli bir şekilde uygularsanız 1 hafta içinde kilo verdiğinizi hissedeceksiniz. 

NOT:Her yemekten sonra mutlaka yürüyüş yapın veya haret edin çünkü vücudun yemekleri sindirmesi lazım. Sindirmediği taktirde kilo veremezsiniz. size o yemekler kilo olarak  geri döner.Herkez kaliteli ve sağlıklı bir hayat hakediyor.. Rahat nefes alıp verebilmek için sabretmek gerekir zor ama imkansız değil. Bir insanda azim olduktan sonra yapılmayacak hiç bir şey yok. iyi günler ve sağlıklı bir yaşam dilerim…fdddddd

ffgg

gfghhjjjk

ffhhjj

ffgyhkk

ffgghh

fgghulll

diyet

diyet

sağlık

yaşan

zaylımk

obez

sağlık

yaşam

spor

yaşam

koşu

aassdfhk

ffhjk

fguıpğü

ffgjkli

fgukşi

dfhjkl

dfheryuoo

ghj

okur

Yazar: Kamil-ER

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Diyet için meyve tüketimi azami olmalı. Çerez tüketiminde ise azami olduğu sürece sorun olmaz. Badem, fındık, leblebi tüketimi metabolizmanın hızlanmasında rol oynar. Cips, kola ve diğerleri konusunda katılıyorum. Protein ve tok tutabilirlik açısından, kahvaltıda haşlanmış yumurta tüketmenin faydası olacaktır. Ayrıca çay olarak yeşil çay öneririm. Önerilerinizin bir kısmına katılmıyorum fakat genel itibariyle doğru buluyorum.