KENDİMİ TANITIYORUM

Herkese merhabalar.

Ben  zaryabluebird.hemsirelik bölümü üniversite öğrencisiyim.hemsirelik üzerine şimdilik blog yazılarımı yürütmeyi hedefliyorum.Ancak ilerde bilim ve teknoloji konusunda da yazmayı düşünüyorum.

Hemsirelik bölümü hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.Bunu ilerde yaşadıklarımı yazınca daha iyi anlayacaksınız ne demek istediğimi.

Hobimin ve fobimin ne olduğu hakkında pek bir şeyler söyleyemem çünkü biraz radikal bir insanım.

Eylül  veya ağustos ayı itibariyle başlayacağım eğitim ve öğretim serüvenini sizlerle burda paylaşmak istiyorum.Tabi  dediğim gibi sağlık dışında farklı alanlar hakkında da yazılar yazmayı hedefliyorum.

uzun süreden beri birşeyler yazmak ve yazdıklarımın yayımlanmasını sağlamak hayalimdi.Fakat yazmak için uygun zaman ve uygun imkanlar bekliyordum diyebilirim.

Uygun zaman ve uygun imkanı buldum bundan dolayı sanırım artık  yazmaya başlamanın zamanı geldi.her ne kadar  bilgisayar yazılım bilgim  az olsa da sonunda kendi sitemi oluşturup yayınlayabilmek adına gösterdiğim  çabalarım sonuç buldu.Kendi sitemi yazılım bilgisine sahip olamadan kurmak biraz zor oldu tabi ancak yine de bırakmak istemedim çabaladım ve sitemi sonunda kurabildim.

umarım okuyucularım sıkılmadan benimle birlikte bu yolda yolculuğun tadını çıkarır.Şimdiden keyifli okumalar dilerim   herkese…:)

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.