İş Dünyasında Liderlik Eğitimi [Ücretsiz]

İş hayatına atıldın, iş arkadaşlarına ve yöneticilerine kendini fark ettirmek mi istiyorsun? İş hayatında liderlik ve organizasyon becerilerinizi geliştirecek ücretsiz eğitimimize hepiniz davetlisiniz.

FMV Işık Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesinde gerçekleştirilecek olan ” İş Dünyasında Liderlik ” eğitimi kulübün eğitim programlarından sadece bir tanesi. Daha önceden “Agile Coach” meslek eğitimi, yurt dışında yaşayan mezunlarla gerçekleştirdiğimiz söyleşilerle kariyer yolculuğunda hep yanındaydık! Şimdi de ücretsiz eğitimimize katılarak kendine bir şeyler katabilirsin.

Migros’ta Müdür, Uğur Derin Dondurucu’da Proses Geliştirme Mühendisi ve Kulübümüzde Başkan Danışmanı olarak görev yapan Yusuf Engin Tosun ile 23 Ekim Cuma 18.00’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimize Zoom’dan 919 8579 7473 ID’sini takip ederek katılabilirsin.

İnteraktif bir sunum olacağından sorularını eğitmenimize sunum bitiminde bizzat kendin sorabilirsin. Hem networkunu genişleteceğin hem eşsiz bilgiler kazanacağın bu eğitimi sakın kaçırma!

#SeninAilen İşletme ve Ekonomi Kulübü Sunar!

Katılım Şartları ve Ön Bilgilendirme Formu:

Hiçbir şartımız yok, Zoom bilgilerine etkinlik tarihinde girmen yeterli 🙂

okur

Yazar: İşletme ve Ekonomi Kulübü

#SeninAilen İşletme ve Ekonomi Kulübü 1998’den beri yaptığımız yüzlerce etkinlikte kariyerine giden yolda her zaman yanındayız.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum